Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Firmy > Zrób kurs > Polecicie mi jakieś szkolenie z pozycjonowania ?

Polecicie mi jakieś szkolenie z pozycjonowania ?

Polecicie mi jakieś szkolenie z pozycjonowania ?

Szukam szybkiego, skutecznego i podkreślam prostego :) szkolenia z pozycjonowania. Z góry dzięki za polecenia.

Michaś

Posty: 11

 
Nad takim szkoleniem pomysł na e-biznes zastanawiałem się już nieraz :) Może to właśnie byłby mój punkt zaczepienia, bo niekoniecznie w mojej głowie znajdują się idee warte wdrożenia :D

serwus

Posty: 12

 
To właśnie może być początek czegoś całkiem nowego, co pozwoli ci zacząć zarabiać więcej niż dotychczas. Sam nie wierzyłem w szkolenia usability, myślałem że jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto, ale jest inaczej :)

grzes3345

Posty: 11

 
Świetne szkolenia usability – http://oferta.krzywy.pl/szkolenie/tajemnice-usability/. Webinary po prostu super, wszystko tak dokładnie omówione, że od razu chce się człowiekowi działać. Naprawdę warto zamówić ten kurs. Zresztą tego człowieka inne szkolenia również.

piehoot

Posty: 14

 
Do jakiegoś czasu myślałem, że sobie radzę. Niestety okazało się, że to tylko tak na początku. W sumie nie miałem pojęcia, że potrzebne jest aż tyle wkładu, żeby naprawdę zacząć docierać do ludzi ze swoim produktem. Też podjąłem decyzje o kursie sprzedaż na Allegro. Od tego zacząłem, później może coś jeszcze. Pozdrawiam.

TomekK

Posty: 17

 
To bardzo dobrze, że w końcu odnośnie jakichś szkoleń usability ludzie są zgodni, że są profesjonalnie przygotowane i skuteczne. Też skorzystam, bo na konwersji zależy mi najbardziej :)

bartek33

Posty: 15