Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Firmy > Zrób kurs > Szkolenia dla pracowników firmy

Szkolenia dla pracowników firmy

Szkolenia dla pracowników firmy

Szkolenie insights dla podwyższenia jakości pracy zespołowej – kogo polecacie? Mamy duży problem u nas w firmie z lepszym zintegrowaniem załogi, wcześniej myślę że problemem była na pewno duża rotacja, ale od jakiegoś czasu skład jest mniej więcej ten sam i dalej trudno mówić o lepszej zespołowości działań...

włodek

Posty: 6

 
Sporo praktycznej wiedzy wyniosłem tak naprawdę z kilku szkoleń na jakich byłem a na większości to jednak te zyski intelektualne były na poziomie bliskim zeru.

Oct714

Posty: 18

 
Można w Delta Training z dobrze prowadzonych szkoleń skorzystać, zwłaszcza tematy poświęcone integracji zespołu nam posłużyły dobrze, wraz z lepszą atmosferą w grupie, wzrosła efektywność i parametry sprzedażowe wyraźnie się poprawiły, dużo nie trzeba było de facto zmieniać żeby odczuć różnicę.

Zlomex

Posty: 36

 
Ja lubię jasne warunki, przewidywalnych partnerów po których wiadomo czego się podczas szkoleń spodziewać a niestety nie jest łatwo na kogoś takiego w tej branży trafić, albo ja mam takiego pecha ostatnio...

Hoteowo24h

Posty: 10

 
Prawda jest taka że szkolenia potrafią mocno się od siebie różnić w zależności od firmy która za nie odpowiada, także tutaj trzeba być ostrożnym i dobrze sobie portfolio wykonawcy sprawdzić, zweryfikować.

beata77

Posty: 7

 
Jak sobie przypomnę ostatnie szkolenia sprzedażowe na jakich byłem to raczej trafiałem dobrze, można było się skupić, tę wiedzę którą zdobyłem faktycznie można w życiu wykorzystywać zamiast zamknąć w szufladzie.

warter88

Posty: 5