Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Firmy > Zrób kurs > Czy trudny jest kurs Siemens s7 ?

Czy trudny jest kurs Siemens s7 ?

Czy trudny jest kurs Siemens s7 ?

Jaki jest waszym zdaniem sens robienia szkolenia siemens z zakresu programowania sterowników siemens s7?

hmielus

Posty: 6

 
Na samym początku zdecydowałbym się na darmowe szkolenie siemens ponieważ dzięki temu w ogóle zobaczysz czy programowanie jest dla Ciebie a w razie gdy nie spodoba Ci się to nie będziesz stratny.

tigra32

Posty: 9

 
Na Twoim miejscu rozpocząłbym naukę właśnie od darmowych szkoleń siemens ponieważ to właśnie one dadzą Ci najlepszy obraz tego czy programowanie sterowników rzeczywiście Ci pasuje i jest dla Ciebie ciekawe.

adamczykkk00

Posty: 11

 
Moim zdaniem jeżeli chodzi o kurs siemens s7 to nie ma tutaj znaczenia wiek a chęci do nauki i jeżeli nie brakuje Ci chęci to moim zdaniem powinieneś spróbować takiego kursu.

Black_Riot

Posty: 7

 
Moim zdaniem blogi o siemens s7-1200 mogą dostarczyć bardzo dużo nowych informacji nawet osobom, które potrafią programować tego typu sterowniki i pracują przy programowaniu ich. Dlatego też jak najbardziej polecam Ci śledzić takie blogi ponieważ dzięki nim będziesz mógł zdobyć naprawdę bardzo dużo nowej wiedzy.

mew soncz7777

Posty: 11

 
Jeżeli szukasz rzeczywiście dobrego podstawowego kursu siemens to polecam Ci ten: http://www.s7-scl.pl/kurs-plc/podstawowy/s7-plc/. Moim zdaniem kurs ten mimo, że krótki to rzeczywiście przekazuje dużą liczba informacji i jest rzeczywiście niezwykle wysokiej klasy.

Justynka45

Posty: 9

 
W mojej opinii znalezienie naprawdę dobrego kursu programowania sterowników siemens nie jest obecnie większym problemem ze względu na łatwy dostęp do internetu.

Michaś

Posty: 27

 
Jak najniezwyklej polecam Ci wszelkiego rodzaju podstawowe kursy siemens bowiem to właśnie dzięki nim pozyskasz podstawową wiedzę na temat sterowników siemens i dadzą Ci one podstawy do dalszego próbowania kolejnych szkoleń na wyższym poziomie.

Moa22

Posty: 18