Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Firmy > Zrób kurs > Testy na Celnika

Testy na Celnika

Testy na Celnika

Cześć.

Czy jesteście w stanie powiedzieć mi, w jaki sposób wyglądają testy na celnika? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi.

czertows

Posty: 19

 
Dzień dobry.

Niedawno kupiłem testy do straży granicznej na tej stronie: http://www.odpowiedzi.com.pl/15-testy-do-strazy-granicznej.html. Szybko się ich nauczyłem, choć było to całkiem sporo materiału.

W rezultacie bez większych problemów udało mi się przejść pozytywnie przez testy.

untelekt

Posty: 17

 
Witam serdecznie. Niektórym dużo trudności sprawiają testy na celnika. W mojej opinii (sam niedawno zdawałem te testy) nikt nie powinien mieć problemu, jeśli poświęci odpowiednią ilość czasu na zapoznanie się z pytaniami i odpowiedziami, które wcale nie są skomplikowane.

Fowl1990

Posty: 27

 
Cześć. Kolega opowiadał mi, że dużo zaangażowania potrzebuje, aby zdać testy do służby więziennej. Sam niedawno się zdobył do SW, lecz mówi, że nie było prosto. Dzięki Waszym poradom jestem pewien, że chcę pójść tą samą drogą i próbować pozyskać się do służby więziennej.

Shasio

Posty: 25

 
Hejka.

Przedmiotem licznych dyskusji pomiędzy kandydatami na policjantów są testy multiselect, jakie następują po zaliczeniu normalnych testów. Poza tym kandydaci muszą pozytywnie zaliczyć wywiad zorganizowany. Do przygotowania się do testu trzeba znać odpowiedzi na niecałe 600 pytań, co sprawia, iż testowi trzeba poświęcić mnóstwo czasu :)

Booss23

Posty: 33

 
Hej. W sumie każdy człowiek, który chce ochraniać jakiś obiekt musi zdać testy na ochroniarza. Także musiałem się podjąć tego zadania, niemniej jednak na szczęście po paru tygodniach systematycznej nauki udało mi się zdać egzamin z wynikiem pozytywnym. Moim zdaniem należałoby zamówić aktualny zestaw pytań i odpowiedzi, który ważnie ułatwi przygotowania.

celos00

Posty: 25

 
Cześć.

Wyzwaniem dla mnie były testy na ochroniarza, które trzeba zdać także w formie ustnej, jak i pisemnej. Ich zakres zależy między innymi o tego czy zamierzacie się ubiegać o licencję I lub II stopnia. Istnieje także test i odpowiedzi, które dotyczą konwojowania wartości pieniężnych, a w grę wchodzi także przygotowanie do egzaminu POF.

Sarenka

Posty: 17