Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Firmy > Zrób kurs > Szkolenia z rozwoju osobowości

Szkolenia z rozwoju osobowości

Szkolenia z rozwoju osobowości

Pierwszy raz piszę tak na forum w życiu, ale stwierdziłem, że kto pyta nie błądzi …więc chciałbym przełamać swoją nieśmiałość w kontaktach z kobietami – gdzie szukać pomocy? Myślę o coachingu, szkoleniach itp. Generalnie w kontaktach międzyludzkich radzę sobie nie najgorzej, ale jak przychodzi do randki, zagadania kobiety to język mi w gębie sztywnieje i zaczynam prawie bełkotać...

Black_Riot 

Posty: 5

 
Niektóre osoby faktycznie mają w sobie tyle charyzmy, że chce się je słuchać i wprowadzać w życie to co mówią. Ale to jest rzadkość moim zdaniem. Bardzo mało jest dobrych mówców i motywatorów, a jak są to śpiewają bajońskie kwoty

Dziadek

Posty: 14

 
Najlepszymi, moim zdaniem, coachami są zawsze osoby, które dużo w życiu już przeżyły, które sporo podróżowały i krótko mówiąc z nie jednego pieca chleb jadły. Takie osoby zawsze mają coś ciekawego do powiedzenia i nie są teoretykami.

beata77

Posty: 7

 
Każdy nauczyciel ma jakąś swoją filozofię jakiś system pracy, to by trzeba było zweryfikować zawczasu, zanim się człowiek do kogoś na zajęcia zapisze. Bo nie każdy styl pracy będzie nam odpowiadał

Acclaim

Posty: 9

 
Ja się do dziś zastanawiam, jakim cudem poderwałem swoją żonę z moim poziomem nieśmiałości i płótnem w portfelu. Ale się stało, widocznie los mi sprzyjał. Czasem trzeba mieć w życiu trochę szczęścia, bez niego ani rusz.

zpox

Posty: 21

 
Bardzo dobrą ofertę i dobre podejście ma Setman właściwy człowiek na właściwym miejscu! Ja sobie wyjątkowo nie radziłam w życiu, najpierw mi się związek rozpadł a potem mąż odszedł do młodszej. Gdyby nie metoda pana Andrzeja jego szkolenie porady to pewnie bym wylądowała na kozetce u psychoterapeuty.

Katenn

Posty: 36

 
Jest jakaś dziwna moda na rozwój osobisty prowadzony przez coachów ostatnio. Nie kumam tego za bardzo powiem szczerze. Czy komuś rzeczywiście coś takie kursy dały? Ale realnie?

Shasio

Posty: 25

 
Na różnych trenerów można trafić. Na pewno są i ci lepsi, którzy faktycznie potrafią wskazać odpowiednią drogę człowiekowi i są ci słabsi, którzy niczego konkretnego nie podpowiedzą, ale swoje skasują. Trzeba szukać próbować – metoda prób i błędów zawsze się sprawdza.

tigra32

Posty: 13

 
Mam sporo marzeń do spełnienia. Na pewno chciałbym więcej podróżować, ale żeby to zrobić, muszę znać język i to jest mój duży problem. Zapisuję się już na kurs angielskiego od 5 lat i nie mogę zapisać... :P

Buła

Posty: 6