Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Ma ktoś namiar na kurs na wózek widłowy ?

Ma ktoś namiar na kurs na wózek widłowy ?

Szybko potrzebny mi kurs na wózki widłowe w warszawie. Za dużo tego, żeby samemu ogarniać temat. Liczę na czyjąś pomoc :)

guster

Posty: 12

 
Nie zawsze można spotkać rzetelny ośrodek z kursami na wózki widłowe. Nie polecam gdziekolwiek, albowiem to niby nic taki kurs. Owszem nie jest trudny, lecz im więcej czasu poświęcisz na kursie w szczególności jeżeli chodzi o godziny praktyki, tym dla Ciebie lepiej. Niektórzy zdecydowanie za niezwykle je skracają.

czesteruś34

Posty: 15

 
No właśnie też szukałem czegoś, co niezwykle przyda mi się w odnalezieniu pracy. Pomyślałem o kursie na wózki widłowe i okazało się pomocne. Kokosów za tę robotę nie mam, ale zawsze to coś, na chleb jest :) i jakoś się ciągnie. Będzie trzeba może coś jeszcze wykonać, żeby więcej umieć.

drymuss

Posty: 10

 
Odnośnie kursu na wózki widłowe w warszawie polecam ten ośrodek szkoleniowy http://www.aspekt-szkolenia.pl. Nic złego na nich nie da się powiedzieć. Dostajesz papier ważny w całej unii. Polecam.

Gosienka54

Posty: 16

 
Też myślałem już o skończeniu jakichś kursów, bo branża budowlana, dokładnie wykończeniówka bokami mi wychodzi. Jeśli chodzi o wózki widłowe to wiem, że potrzebują. Wiadomo tu już nie zwiększysz płacy, bo raczej jest godzinówka, ale i tak też popieram, że na stare lata lepiej wózkiem widłowym niż skakać po drabinach :D

protlum34

Posty: 18

 
Denerwowałem się, bo wszędzie gdzie dzwoniłem o pracę, pytali o kursy na wózki widłowe. Czy ma pan ukończony i tak w kółko. Pieniędzy nie miałem, więc skorzystałem, bo akurat był taki w UP, ale tak czy inaczej polecam każdemu. Teraz moja robota wygląda całkiem inaczej, przebranżowiłem się i jest mi zdecydowanie lżej niż w budowlance.

gruszk56

Posty: 13

 
To dobra firma, bo też ją znam:) korzystałem i polecam. Nie organizują tylko kursu na wózki widłowe w warszawie, ale też z tego co pamiętam w Szczecinie, Rzeszowie. Rozsiani są po kraju :)

Ukilo00

Posty: 14

 
A ja sobie chwalę swojego organizatora kursu na wózki widłowe w warszawie. Niezmiernie wiele mogłem się dowiedzieć generalnie o maszynach itd. A taka wiedza wbrew temu co niektórym się wydaje też jest niezmiernie znacząca. Jak ci się wózek zatnie, cokolwiek, sam poradzisz sobie po takim kursie bez najmniejszego problemu.

miko_poz

Posty: 19

 
Nie mam zamiaru robić kursu na wózek widłowy za swoją kasę. Mój szef u jakiego robię od pół roku coś takiego sobie wymyślił. Chce mnie przebranżowić, niech płaci !!! On ma kasę, ja u niego nie zarabiam kroci.

Dzidzia

Posty: 16

 
Kumpel mówił, że też właśnie był na takim kursie. Praktycznie nic z niego nie wyniósł oprócz papierka. Czas takich weryfikuje co za wszelką cenę chcą mieć tylko dokument. To zresztą od razu widać, kto wyjeździł na wózkach widłowych swoje, a kto nie. Teoria też jest ważna zwłaszcza odnośnie obsługi różnego rodzaju wózków.

ttaxi81

Posty: 21