Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

taśma led warszawa

taśma led warszawa

Taśmy led, zasilacze led, profile aluminiowe – gdzie można korzystnie zamówić hurtową ilość takich produktów? Proszę o pewne info.

eef12

Posty: 12

 
Nie będę tutaj doradzał, bo nie mam pojęcia gdzie takie rzeczy kupować;P ale na pewno warto poszukać w necie, pewnie się w końcu na coś trafi. Warto pochodzić po sklepach z oświetleniem i sobie porównać gdzie, co i za ile ;-) Pozdr.

NiKRK45

Posty: 22

 
Ja to kupuję aktualnie od jednej hurtowni, ale nie do końca jestem zadowolony ze współpracy, więc chętnie bym znalazł kogoś bardziej profesjonalnego i może tańszego ;) Także będę tutaj zaglądał.

Invar4

Posty: 17

 
Nie mam za bardzo doświadczeń z Ledami, jakoś mnie nigdy takie nowinki techniczne nie podniecały:P Wolałem zwykłe, stare, setki, ale je wycofała nasza kochana Unia bo niby szkodziły środowisku...;/

Basienk45

Posty: 28

 
Pochwalę, ale używam ledów już praktycznie od początku jak tylko weszły na rynek. Ostatnie sztuki kupowałam kilka lat temu i od tej pory nie musiałam niczego wymieniać. W dłuższej perspektywie czasu inwestycja się zwraca.

Jamrozyy

Posty: 26

 
Witaj. Szczerze powiem, że nie wiem co tutaj doradzić. Ostatnia hurtownia z której kupowałem LED została zamknięta i teraz sam szukam nowego, stałego dostawcy, także jedziem na tym samym wózku :-)

KKatia

Posty: 32

 
Hehe, ja to nawet nie wiem jakie mam żarówki w mieszkaniu. Póki świecą to nie ruszam:) W sumie przydałoby mi się coś mocnego do lampy stojącej w salonie dokupić, bo w niej mam jakąś mizerną żaróweczkę, co ledwo się pali...

Ginero9

Posty: 18

 
Hej! Jak sobie sprawdzałem ostatnio hurtownie, to dość tanie i dobre produkty mają w Premium Lux. Oni prowadzą swój serwis- www.premiumlux.pl. Tutaj można zamawiać. Co do konkretów to w ofercie są żarówki, ale też mnóstwo pozostałego asortymentu – sterowniki rgp, ściemniacze, oprawy..można się zaopatrzyć kompleksowo.

AndrzejKKK

Posty: 30

 
Nie mam głowy do takich rzeczy. Żarówki kupuję raz na ruski rok, więc w ogóle nie ogarniam co teraz się opłaca kupić, gdzie i w ogóle o co chodzi z tym całym LED ;))

udziec

Posty: 13

 
Znajomy mi przywiózł ostatnio żarówki energooszczędne z Niemiec i ponoć są lepsze niż te co można w Polsce dostać. Pewnie jak wszystko. Czekolada z Niemiec też inaczej smakuje niż ta Polska, mimo że firma ta sama ;>>

Krausek34

Posty: 22