Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Proszę o ofertę salonu z depilacją laserową ?

Proszę o ofertę salonu z depilacją laserową ?

Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie jakiegoś salonu z depilacją laserową, chodzi mi o profesjonalny gabinet.

gruszeczka45

Posty: 10

 
Niezwykle jestem zadowolona. W tym salonie z depilacją laserową jest profesjonalnie i bardzo miła obsługa. Wszystkim zainteresowanym dziewczynom gorąco polecam.

Zlomex

Posty: 27

 
Ja również mam dość ciągłego depilowania włosków i dlatego też myślałam o depilacji laserowej. Słyszałam o tym zabiegu wiele dobrego, niemniej jednak też złych opinii, dlatego wciąż się waham, czy się zdecydować. Ale dobrze, iż piszecie o zabiegu, zawsze coś się więcej można dowiedzieć.

Acclaim

Posty: 17

 
Jeżeli wybierzecie dobry salon z depilacją laserową to gwarantuję wam, iż nie będziecie musiały powtarzać nie wiadomo ile razy, a efekt będzie trwały. To właśnie takie szukanie promocji, tanich propozycji sprawia, iż jest tyle niezadowolonych ludzi, jakie negują ten zabieg.

Złoty

Posty: 17

 
Myślałam też o depilacji laserowej, budżet mnie jednak ograniczał. Być może już niedługo będę mogła pozwolić sobie na taką rozpustę:) Koleżanka robiła sobie taką depilację i naprawdę można jej pozazdrościć. Natomiast wiadomo, że należy rozeznać się w rodzajach sprzętu jaki posiadają salony. Nie wszędzie jest dobrze.

labuh

Posty: 12

 
Ja też robiłam zabieg w tym salonie z depilacją laserową i niezwykle sobie chwalę. W moim wypadku konieczne były 4 powtórzenia, niemniej jednak teraz w końcu jestem zadowolona z efektów. Poza tym to znakomite miejsce dla tych, którzy chcą poprawić swoje piękno:) Jak dla mnie to najlepszy salon w naszym mieście.

Dumek56

Posty: 18

 
Mnie musiano by chyba zmusić do depilacji laserowej, żebym coś takiego zrobiła. Z natury jestem brzydko mówiąc boidupa, więc nie ma mowy. Ale nie powiem, że pozbyć się włosków tu i tam na trwałe to niezła myśl. Kasowo jednak nie wygląda to tanio.

DaNceR

Posty: 9

 
Tutaj macie potwierdzone badaniami bezpieczeństwo http://instytutglasshouse.pl/depilacja-laserowa/. To salon z depilacją laserową, lecz nie tylko. Zobaczcie co mają w ofercie, niesłychanie fachowe miejsce. Dla panów również znajdzie się coś poprawnego;)

milenos4

Posty: 20

 
Bardzo profesjonalnie działający salon z depilacją laserową, lecz akurat nie korzystałam z tego zabiegu, innych tak. Bardzo miło wspominam wizytę, więc zapewne jeśli chodzi o depilację też jest spoko.

Art3q

Posty: 19