Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Znacie jakąś dobrą kosmetyczkę w Rzeszowie ?

Znacie jakąś dobrą kosmetyczkę w Rzeszowie ?

Poszukuję ofert gabinetów oferujących depilację laserową w Rzeszowie. Zależy mi też na opiniach ogólnie o tym zabiegu. Na co się nastawiać? Dziękuję.

Specjalista

Posty: 7

 
Nie wierzyłam, że takie mogą być efekty usuwania cellulitu w profesjonalnym salonie. Poważnie myślałam, że to kolejna ściema, a tu jednak mam całkiem atrakcyjne ciało. Jestem happy, polecam korzystać.

tyuMer

Posty: 21

 
Też polecam – usuwanie blizn laserem w tym gabinecie w rzeszowie jest mega skuteczne. Po trądziku ani śladu. Najlepiej jak najwcześniej zabrać się za takie sprawy, wtedy efekty są od razu. Nie trzeba ponawiać zabiegów.

Kopah

Posty: 22

 
U mnie po fotodepilacji już po pierwszym zabiegu było widać efekty. W sumie to trzeba zrobić tak jak zalecają w seriach, ale lepsze to od maszynki ;) Moje zadowolenie teraz nie ma granic. Dziewczyny nie ma się nad czym zastanawiać, tym bardziej że jest to bezpieczny zabieg, który w ogóle nie boli :) Czuję się teraz o wiele lepiej. Golenie, woskowanie, kremowanie to istna udręka.

bunia98

Posty: 5

 
Koleżanka korzystała z klapp clinical care, też muszę :) Od razu zauważyłam różnicę. Faktycznie muszę bardziej przemóc się do tych nowych metod. Też radzę :)

esdoen1

Posty: 33

 
Ze swoim cellulitem walczyłam jak lew przez ponad 3 lata. Pomogły mi dopiero zabieg endermologia integral. Taki masaż to jednak coś całkiem innego niż tradycyjne metody. Koszt jest i trzeba się z tym liczyć, ale efekty są niesamowite i szkoda nie skorzystać.

andrew66

Posty: 5

 
Dzięki za polecenie tego gabinetu kosmetycznego w Rzeszowie. Jestem zadowolona z pierwszych efektów na swojej skórze, więc kolejne zabiegi już też planuję. Poza tym nie jest tu drogo.

michaś34

Posty: 4

 
Najpierw krem jeden, potem drugi i trzeci serum itd. Cała moja łazienka tonie od kosmetyków różnego rodzaju. Od jakiegoś jednak czasu korzystam z mezoterapii w gabinecie w Rzeszowie i bardzo sobie chwalę jakość tego zabiegu. Rzeczywiście można zrezygnować z mnóstwo kosmetyków, których się dotychczas stosowało i zamienić je na stosunkowo lżejsze :)

warter88

Posty: 9

 
To salon kosmetyczny w Rzeszowie, któremu od lat zaufałam http://www.pracowniawdzieku.pl - najlepszy w naszym mieście, najwięcej profesjonalnych zabiegów przy użyciu wysokiej klasy urządzeń :)

allegrowicz65

Posty: 12

 
Taki zabieg mezoterapii przyda się każdemu rodzajowi skóry. To salon kosmetyczny w Rzeszowie, który zamiast tego ma w swojej ofercie jeszcze mnóstwo innych cennych :) Jak dla mnie to niezwykle efektywna metoda na odmładzanie skóry.

AGDDDy1

Posty: 11