Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Czy znacie dobrego fryzjera w Katowicach ?

Czy znacie dobrego fryzjera w Katowicach ?

Pytanie może tendencyjne :D ale naprawdę poszukuję dobrego fryzjera w Katowicach. Tak rzetelnie odpowiedzcie, co i jak. Please :)

zbychu6

Posty: 8

 
Salon salonowi nierówny. Dlatego najlepiej samemu znaleźć dobrego fryzjera w Cieszynie. Z polecenia owszem, ale nie do końca może nam się podobać to, co innym. Najlepiej na własnej skórze ;)

Radziu

Posty: 5

 
Ja chodzę tutaj http://www.stepienkosmetyka.pl. Nie miałam nigdy żadnych problemów z tym, żeby mnie tu zrozumiano, co oczekuję. Bardzo dobry fryzjer w Katowicach na poziomie.

gregcie@

Posty: 19

 
Sposobów na cellulit w gabinecie sporo się znajdzie :) Ale to prawda, że trzeba udać się do dobrej kosmetyczki w Katowicach. Najlepsze są duże sprawdzone, profesjonalne salony. W mniejszych gabinetach nie ma takiego zakresu usług.

witek55

Posty: 7

 
Też sprawdzam wasze polecenia. Nie powiem, bo dobry fryzjer w Katowicach jest, ale ceni się nie na moją kieszeń :) Może coś tańszego podsuniecie :) Sylwester tuż, tuż.

Fiflek

Posty: 7

 
Salon salonowi nierówny. Dlatego najlepiej samemu odszukać dobrego fryzjera w Cieszynie. Z polecenia owszem, niemniej jednak nie do końca może nam się podobać to, co innym. Najlepiej na swojej skórze ;)

cezar

Posty: 16