Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gdzie - peducure wrocław

Gdzie - peducure wrocław

Cześć. Gdzie warto zrobić manicure we Wrocławiu? Chcę zrobić klasyczny manicure z malowaniem paznokci przed ważną imprezę. Zależy mi na jakości wykonania.

wigry00

Posty: 9

 
Zawsze miałam krótkie paznokcie, niedawno zdecydowałam się na przedłużenie (żel na tipsie) i efekt jest naprawdę fajny. Niestety ten salon, w którym robiłam zabieg jest w Krakowie, to chyba niewiele Ci powie, jak podam adres.

mniszekk6

Posty: 11

 
Ja mogę Ci polecić manicure japoński. Wydaje mi się, że jest znakomitą alternatywą dla modnego manicure hybrydowego. Na paznokcie nanosi się tutaj specjalną odżywkę i puder. Dzięki temu są zdrowe, pięknie się prezentują, a efekt jest bardzo dyskretny (jakoś nie przekonałam się do krzykliwych paznokci).

Aniusiaaa1

Posty: 10

 
We Wrocławiu powstał właśnie nowy salon oferujący nanoszenie dowolnej grafiki na paznokcie za pomocą specjalnej drukarki (ofertę znajdziesz na www.manicurepedicurewroclaw.pl ). Bardzo fajna atmosfera, duży wybór zabiegów, można wykonać np. pedicure z parafiną. Polecam miejsce wszystkim, którzy chcą naprawdę zrelaksować się u kosmetyczki.

sląskwroc88

Posty: 12

 
Od jakiegoś czasu robię tylko manicure hybrydowy, jest trwały, paznokcie bardzo ładnie się prezentują, lakier nie odpryskuje z płytki.

Nanotech2

Posty: 28

 
Najczęściej robię manicure francuski. Jakoś nie przekonałam się do długich paznokci z wzorkami. Wolę elegancki, dyskretny efekt.

Rodon22

Posty: 17

 
Rzadko korzystam z zabiegów w salonie kosmetycznym, ale jak już decyduję sie na pedicure, to zawsze wybieram zabieg połączony z parafiną. Daje doskonały efekt, do tego świetny relaks dla zmęczonych stóp.

nbruin

Posty: 27

 
Ja zawsze wybieram gabinet kosmetyczny znajdujący się w pobliżu mojego domu i naprawdę jestem zadowolona z oferty. Zabiegi są wykonywane szybko, starannie, miejsce jest fajnie urządzone, przytulne (naprawdę chce się tam przebywać).

@_yyy111

Posty: 26

 
Ostatnio słyszałam, że można przenieść na paznokcie dolną grafikę za pomocą specjalnej drukarki. Jest coś takiego we Wrocławiu? Ktoś może się orientuje?

wisła1905

Posty: 12

 
Bardzo podoba mi się grafika na paznokciach, ale niestety nie mam pojęcia, jak uzyskać taki efekt.

codePerformance

Posty: 10