Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Zabieg makijażu permanentnego

Zabieg makijażu permanentnego

Witam serdecznie, czy znacie gabinety w Gdańsku potrafiące usuwać zmarszczki w tempie ekspresowym?

Zależy mi na fantastycznym efekcie.

Hunka

Posty: 16

 
Nie wiem, co bym zrobiła bez makijażu permanentnego. Niestety zrobienie całej twarzy to spory wydatek, ale później nie musisz już tak aktywnie korzystać z niezdrowych kosmetyków. Można powiedzieć, że to jednorazowa inwestycja. Odświeżenie jest jednak znacznie tańsze i to według mnie największy plus.

Demir56

Posty: 33

 
Niezależnie od tego gdzie idziesz musisz mieć pewność, że zabieg jest wykonywany w środowisku sterylnym.

Demons

Posty: 23

 
Hej, ja byłam też sceptycznie nastawiona do różnych zabiegów kosmetycznych, szczególnie tych mocniej ingerujących w strukturę skóry, np. makijaż permanentny czy wypełnianie zmarszczek na bazie kwasu hialuronowego.

Dopiero pani Ania z gabinetu www.bel-viso.pl wyjaśniła mi krok po kroku przebieg zabiegów, wyjaśniła na czym polegają, fantastycznie mnie przyjęła. Liczy się u niej skuteczność. Nie oszczędza na materiałach.

ajhhopek

Posty: 27

 
Chociaż nałożenie makijażu permanentnego kosztuje sporo jednorazowo to już jego przedłużenie to grosze. A możesz to robić co kilkanaście miesięcy. Według mnie dla pracującej kobiety to perfekcyjne rozwiązanie. Przynajmniej czasu nie tracisz codziennie na malowanki :)

Katenn

Posty: 35

 
Jeżeli trafisz na najlepszej jakości kwas hialuronowy to jego trwałość utrzyma się do kilkunastu miesięcy. Często do osiemnastu. Nie mieć zmarszczek przez tak długi czas to fantastyczne uczucie warte wydania każdych pieniędzy.

Fajae

Posty: 20

 
W Polsce najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne to peeling chemiczny, mikrodermabrazja diamentowa i wygładzenie zmarszczek kwasem hialuronowym. U mnie w biurze, np. połowa kobiet ma makijaż permanentny. Zupełnie inny wygląd cery i podobno brak powikłań, jeżeli skorzystasz z dobrego gabinetu.

Jozefek

Posty: 26

 
Ja nienawidzę się malować :)

Makijaż permanentny to dla mnie idealna opcja. Poza tym nie ufam już chemicznym kosmetykom z drogerii. Wolę wydać na zabieg i mieć spokój.

Facio

Posty: 25

 
Mi w gabinecie mówiono, że kwas hialuronowy zadziała dłużej, jeżeli dobrze się prowadzisz, dbasz o zdrowie. To naprawdę działa, bo kwas hialuronowy ciało naturalnie wytwarza, tylko wraz z wiekiem jego ilość zanika. U kobiet to duży kłopot.

Booss23

Posty: 31

 
Mi znajome poleciły gabinet http://www.bel-viso.pl i tylko tam chodzę.

Pani Ania działa w Gdańsku. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz na stronie www. Widać, że zajmuje się tam Tobą osoba z pasją, certyfikowanymi umiejętnościami. Jestem bardzo zadowolona z makijażu permanentnego. Odwiedzam panią Anię też przed większymi imprezami okolicznościowymi, żeby usunąć zmarszczki kwasem hialuronowym.

Warte grzechu, naprawdę :)

Himer56

Posty: 16