Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

najskuteczniejszy laser do depilacji

najskuteczniejszy laser do depilacji

Cześć. Gdzie we Wrocławiu chodzicie na depilację? Szukam jakiejś sprawdzonej oferty. Chodzi mi o trwałą depilację laserową.

bartek33

Posty: 9

 
We Wrocławiu bez problemu znajdziesz oferty depilacji laserowej. Przejrzyj sobie może cenniki salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej (wiele z nich oferuje depilację laserem).

Yuri20

Posty: 10

 
Podczas depilacji laserowej istnieje ryzyko poparzenia skóry, dlatego warto wybierać renomowane salony, które zatrudniają kompetentny, przeszkolony personel, który potrafi dobrać odpowiednie parametry zabiegu do poziomu melaniny włosków.

NEO-MAxi34

Posty: 38

 
Jeszcze nie korzystałam z depilacji laserowej, ale też się zastanawiam nad takim zabiegiem. Ponoć efekt jest trwały, włoski nie odrastają.

amazonn6

Posty: 18

 
Słyszałam, że depilacja laserem daje doskonałe, trwałe efekty, ale trzeba dobrze dobrać wiązkę lasera, aby nie poparzyć skóry. Dlatego wydaje mi się, że najlepiej korzystać z zabiegu w sprawdzonych, renomowanych gabinetach.

erykdd

Posty: 17

 
Dużo dobrego słyszałam o laserze Vectus, który wykorzystuje ponoć najnowocześniejszą technologię na świecie (opracowaną na Uniwersytecie Harvarda), co daje wysoką skuteczność zabiegów. Może poszukaj we Wrocławiu salonu, który wykorzystuje właśnie taki laser.

onix33

Posty: 31

 
Ja zdecyduję się chyba na depilację laserową rąk, bo mam dość ciemne włoski i niestety są widoczne, już sprawdzałam ceny i w sumie nie są tak wygórowane, jak mi się zawsze wydawało (chyba konkurencja już zaczyna się robić w tego typu usługach).

OOzon

Posty: 36

 
Bardzo fajną ofertę znajdziesz w salonie Vectus Palomar – www.laservectus.pl . Dla mnie dużym plusem jest lokalizacja w centrum Wrocławia (przy ul. Piłsudskiego 39). W salonie wykorzystywany jest bardzo nowoczesny laser marki Vectus, który daje precyzyjny efekt, a jednocześnie zabieg jest całkowicie bezbolesny. Specjalna nakładka chłodząca na laserze niweluje także ryzyko poparzeń.

Acclaim

Posty: 10

 
Niedawno korzystałam z depilacji woskiem i za każdym razem zastanawiam się, czy nie zainwestować jednak w depilację laserową i mieć spokój z niepotrzebnym owłosieniem.

animach

Posty: 9

 
Przy depilacji laserowej bardzo ważne jest dobranie siły wiązki światła do poziomu melaniny (uzależniony od koloru włosków). Dlatego najlepiej korzystać z ofert gabinetów, które wykorzystują dobry, nowoczesny sprzęt pozwalający na automatyczne pomiary.

KKkurol

Posty: 41