Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Sport i Turystyka > Wakacje > kraków coraltravel, polecicie ?

kraków coraltravel, polecicie ?

kraków coraltravel, polecicie ?

Zna ktoś biuro podróży z Krakowa coral travel? Planujemy z nimi wyjazd wakacyjny i chce zebrać o nich opinie. Dajcie znać.

Riko64

Posty: 1

 
Znajomy w wielu przypadkach jeździ z biurem podróży coral travel z Krakowa i nie narzekał. Sam raczej się poza Polskę nie ruszam, dlatego nie jestem w stanie tutaj pomóc. Propozycji zawsze jest mnóstwo na zagraniczne wyjazdy, dlatego każdy dla siebie coś znajdzie interesującego.

asdrian301182

Posty: 2

 
Według mnie wyjazd na własną rękę zawsze jest uciążliwi. Szybko można się przekonać, że załatwianie osobno samolotu, wyżywienia czy noclegu wcale nie jest tanie. Z biurem podróży jest bezpieczniej i szybciej, dlatego polecam.

12erBis

Posty: 25

 
My jeździmy sami o ile jest taka opcja, natomiast i jedziemy na zorganizowane wyjazdy. Wybieramy taką opcję, jaka proponuje nam dokładnie to, czego w tej chwili wymagamy.

Uroczy Boys

Posty: 7

 
Chcieliśmy z rodziną pojechać do Bułgarii, ale nie za niezwykle znamy jakikolwiek obcy język i nie wiem czy czulibyśmy się tam komfortowo. Tym bardziej, iż w Bułgarii trzeba znać rosyjski albo niemiecki.

Gwido67

Posty: 14

 
Z tego, co słyszałem to w Krakowie coraltravel działa w jednej z galerii. Mają to wszystko opisane na swojej stronie internetowej https://www.coraltravel.pl/biura-podrozy/malopolskie/krakow/krakow-salon-firmowy-175. Należałoby się z nimi w tej sprawie skontaktować.

Sarenka

Posty: 2

 
Byłem w dużo miejscach, natomiast taki najlepszy klimat był na Majorce. Niby gorąco, natomiast jednakże się tego nie odczuwa tak niesłychanie jak choćby w Grecji. Grecja jest piękna, natomiast jechać tam w środku lata to wyzwanie dla każdego.

sebastian99

Posty: 6

 
Z tego, co mi wiadomo to, jeżeli chce się mieć animacje i to po polsku to trzeba zbadać niezmiernie dokładnie oferty. Można też wejść w specjalne oferty właśnie z takimi animacjami.

enzoteq

Posty: 30

 
Według mnie wyjazd na własną rękę zawsze jest trudni. Prędko można się przekonać, iż załatwianie osobno samolotu, wyżywienia czy noclegu wcale nie jest tanie. Z biurem podróży jest bezpieczniej i szybciej, zatem polecam.

Olekk

Posty: 7