Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Recenzje o grach

Recenzje o grach

Witam.

Niedawno w sklepie zobaczyłem serek President Rondele, a teraz mam wątpliwości, jaki ma smak i czy mógłby mi posmakować.

Może Wy jesteście w stanie podzielić się swoimi doświadczeniami?

Ile u Was potrafi kosztować ten produkt?

Babeczka

Posty: 20

 
Hej.

Dziś trafiłam w moim lokalnym markecie na serek Presidente Rondele i jestem nim zachwycona. Mogę polecić wszystkim, komu zależy na szybkim przygotowywaniu jedzonka, a właściwie kanapek, które z tym serkiem okazują się nadspodziewanie smaczne!

HalskiPol

Posty: 25

 
Cześć .

W każdy weekendowy wieczór często szukałem rozmaitych filmów lub programów telewizyjnych, które mogłyby wpaść w mój gust. Okazywało się bardzo często, że zmarnowałem tylko czas.

Sporo poświęcałem na poszukiwanie odpowiednich pozycji, dopóki nie znalazłem strony: http://www.sprawdzamto.pl/category/film-i-telewizja/. Mogę miało polecić, bo są tam ciekawe recenzje i propozycje filmów/seriali, których wcześniej nie znałem.

Qasiunia

Posty: 20

 
Hejka.

Ostatnio przystąpiłem do oglądania serialu Salem i muszę powiedzieć, że nie zawiodłem się ani odrobinę. Bardzo szybko przeniosłem się do tego świata, dawnego amerykańskiego miasteczka. Oglądaliście ten serial – jeśli nie to powinniście to zrobić.

TeS

Posty: 19

 
Witam.
Byłam ostatnio w markecie spożywczym i kupiłam dla dzieciaków batony mleczne Monte snack. Trudno mi się wypowiedzieć, bo sama ich nie jadłam, ale miny maluchów były bezcenne. Od razu po zjedzeniu batona prosiły mnie, aby iść do sklepu po kolejnego, a najlepiej także kilka na kolejne dni.

Byłam w szoku, że konkretne produkty mogą im tak posmakować.

Sylfa

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Mam zawsze olbrzymie wątpliwości, gdy zastanawiam się nad wyborem gier komputerowych oraz filmów, na których obejrzenie się zdecyduję. Film stanowi zdecydowanie mniejszy wydatek, jeśli chodzi o wizytę w kinie, lecz gorzej jest z grą komputerową, bo to duży wydatek.

Receptą na moje kłopoty okazało się czytanie recenzji gier i filmów.

Desperattt

Posty: 23