Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

nowości serialowe online

nowości serialowe online

Cześć! Lubię być na bieżąco z najnowszymi produkcjami filmowymi i mam do Was pytanie, gdzie mogę znaleźć dobre filmy będące najnowszymi hitami?

gregcie@

Posty: 15

 
Nie ma znaczenia, gdzie oglądasz, ważne jest aby filmy były umieszczane na sprawnych serwerach. Bez buforowania przez miesiąc o wiele łatwiej ogląda się cokolwiek. To nie czasy modemów.

HalskiPL

Posty: 14

 
Wiele jest w Internecie metod na oglądanie filmów i z tym nie mam zamiaru dyskutować, jednak czy nie lepiej jest po prostu pójść do kina? Gorzej jest z serialami, ale wtedy też zawsze można trafić na powtórkę albo kupić dekoder z nagrywaniem.

Bialy_Wilk

Posty: 27

 
Podzielę się z Wami moimi doświadczeniami, bo nic mnie to nie kosztuje. Od pewnego czasu korzystał głównie ze strony www.filmaniak.tv i nie mam powodów do narzekań. Filmów i seriali jest multum, a najnowsze odcinki pojawiają się ekspresowo, jak paczki wysłane kurierem. Po co szukać czegoś innego, kiedy mam swoje doskonałe filmy i seriale od ręki.

trapkodobry

Posty: 38

 
Polecam wszystkim użytkownikom polskie kanały tematyczne w wielkich telewizjach internetowych. Tam znajdziesz na pewno każdy rodzaj filmu, od wojennego po takie przeznaczone dla nieco starszych odbiorców.

R1P

Posty: 19

 
Czołem moi przyjaciele! Niema nic lepszego, niż stare filmy, ale po co od razu szukać ich w sieci? W każdym Empiku można w korzystnych cenach zakupić DVD z klasyką naszego kina. Legalnie, szybko i na stałe.

BobBudowniczy

Posty: 33

 
Pamiętaj o tym, by nie opuszczać ulubionego serialu w TV! Tam to całkiem inna jakość, szczególnie kiedy masz wielki telewizor. Na małym ekranie laptopa to nie to, ale jak kto sobie chce. Nie zmusimy przecież nikogo do niczego.

SsthEn

Posty: 27

 
Pamiętajcie moi drodzy, naród jest wart tyle, ile jego kultura. Dlatego oglądajmy filmy w każdej możliwej formie, w końcu dzięki temu przekazujemy z pokolenia na pokolenie pozytywne wartości. Czyż nie?

arko1916

Posty: 20