Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Kino online

Kino online

Ostatnio widziałem, że sporo moich ulubionych serwisów z filmami online się pozamykało. Powodów nie znam, ale nie mam na razie, gdzie oglądać nowych produkcji i stąd pytanie, czy możecie coś sprawdzonego podpowiedzieć?

figo

Posty: 7

 
Sprawdź też, czy administracja odpisuje na wiadomości użytkowników. Właśnie tak rozpoznawałem jakość portali swojego czasu. To się sprawdza. Bo widzisz, czy ktoś w ogóle „biznesu” pilnuje ;)

tigra32

Posty: 3

 
Przetestuj ekino-tv.pl. W ogóle na nic nie naciągają, transfer dobry, duży ruch utrzymują na pewno. Filmy we wiarygodny sposób oceniane przez użytkowników, więc od razu widzisz, czy szmirę oglądasz, czy coś godnego polecenia. Poza tym mają moim zdaniem jedną z najbardziej intuicyjnych wyszukiwarek filmów i seriali. Za to polecenie przede wszystkim.

AGDDDy1

Posty: 10

 
Prawa autorskie to bardzo płynna kategoria teraz. UE coś zaczyna mieszać w tej materii. Pewnie wydawcy powinni się dobrowolnie dogadać z portalami i za niewielkie opłaty po prostu wszystko udostępnić. Oby taka była przyszłość :)

@_yyy111

Posty: 16

 
Jakoś torrenty w ostatnich latach cienko funkcjonują, albo po prostu nie mam dobrego źródła. Wolę znacznie bardziej filmy online.

Fifeczek2

Posty: 23

 
Moim zdaniem teraz dobra praktyka to ściąganie wszystkiego, co się da na dysk i przechowywanie, bo coraz więcej pozycji można obejrzeć tylko od razu po premierze, a później usuwają.

nanoTECH

Posty: 7