Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Reportaże o ciekawych wydarzeniach

Reportaże o ciekawych wydarzeniach

Forumowicze, zwracam się do was z takimi oto zapytaniem – gdzie w internecie znajdę filmy z poradami dotyczącymi zdrowego stylu życia? Chciałabym trochę schudnąć, myślę o jakiejś diecie i sporcie.

Basienk45

Posty: 28

 
Jest kilka stron poświęconych jedynie Lubelszczyźnie w sieci. Ja bym Ci polecił sprawdzić serwisy naszych lokalnych gazet i rozgłośni radiowych. Tam zawsze się znajdzie jakieś fajne video. Ludzie z radia i prasy wiedzą znakomicie, że najwięcej wyświetleń będzie miał właśnie materiał filmowy, a nie samo audio, albo sam tekst.

szeryf111

Posty: 28

 
Które dokładnie chcesz reportaże obejrzeć? Jeśli to ma być z koncertów, to trzeba po prostu wejść na stronę organizatora, tam zazwyczaj mają jakieś dobrze zmontowane video z imprezy. Jeśli z imprez sportowych, to podobnie na stronie organizatora zawsze jakieś materiały będą do obejrzenia. Proponuję właśnie w ten sposób poszukać.

Pozdrawiam.

Fran345

Posty: 33

 
W telewizji dość w wielu przypadkach można znaleźć niezły reportaż. Oglądasz te programy typu – Interwencja, Uwaga, Ekspres Reporterów? Tam każdego dnia praktycznie można sobie sprawdzić jakiś niezły materiał na tematy dość kontrowersyjne. Któryś z tych programów ma nawet taki cykl – życie gwiazd, czy coś w ten deseń. Zarówno jak lubisz filmy o interesujących ludziach, to polecam właśnie tę serię!

Opelowiec4

Posty: 33

 
A o jakie porady dokładnie Ci chodzi? Chcesz schudnąć? Ja proponuję po prostu mniej jeść i zacząć się ruszać. Najprostszą formą wysiłku jest bieganie, natomiast przy tym jest to rzecz najbardziej zużywająca kalorie, dlatego można stosunkowo szybko pozbyć się dużo kilogramów. Jeżeli chodzi o dietę, to pamiętaj o owocach i warzywach, natomiast poza tym o równowadze w dzisiejszym menu. Nie samym białkiem, nie samym tłuszczem i nie samym cukrem człowiek żyje. Jedzenie musi być zbilansowane!

Eukalipto

Posty: 39

 
Niezmiernie lubię sobie obejrzeć jakiś reportaż o interesujących ludziach. Wbrew pozorom częstokroć tacy zwykli nienormalni mieszkają gdzieś obok nas. Ostatnio niesłychanie fajny reportaż o człowieku, który mnie zainspirował do starania obejrzałem na portalu http://www.itvl.pl. Mają tam dużo interesujących filmów, dla każdego coś fajnego. Z tego co widziałem jest dobrze rozwinięty dział z relacjami sportowymi.

45-YYY

Posty: 36

 
Hej, co do pierwszej ligi żużla, to tam nie ma co oglądać...słabizna panie słabizna:P Jeszcze dekadę temu to faktycznie był poziom w naszym rodzimym żużlu niezwykle wysoki, niemniej jednak to już historia, obecnie wszystko idzie w kierunku poziomu piłki nożnej...Ja tam za oglądaniem żużla akurat nie tęsknię.

HKrokiew

Posty: 26

 
Bardzo fajne porady dotyczące zdrowego trybu życia można odszukać na kanałach blogerów. Jest obecnie w sieci paru właśnie life stylowych blogerów, którzy uczą w jaki sposób zadbać o siebie. Generalnie wszyscy podają tę samą receptę – sport plus dieta. Co do szczegółów – jak ćwiczyć i co jeść to już można sobie obejrzeć na ich filmikach, jakie dodają systematycznie. To fajna motywacja do tego żeby wziąć się za siebie.

kamel

Posty: 47

 
Witam kolegę kibica:)

Też mam problem ze odnalezieniem jakiegoś dobrego video z żużlu. Akurat mam tego farta, iż mieszkam w Częstochowie, więc na sporo meczów mogę sobie pójść i obejrzeć na żywo...no lecz jednak mnóstwo meczów na wyjeździe mi przepada. Zostaje mi jedynie relacja w formie tekstowej na portalach, albo jakieś paru minutowe video ze skrótem meczu...

qbencjusz

Posty: 34

 
Hehe, o ciekawych ludziach to ja nie muszę wcale filmików oglądać. U mnie w bloku to jest prawdziwy skansen ciekawych osobowości:P Jeden sąsiad ma takie hobby, iż rzuca swoim chomikiem z drugiego piętra chcąc go nauczyć latać chyba...Inny kolekcjonuje drewniane chlebaki...dziwne, iż jeszcze żadna telewizja tutaj nie przyjechała;)

klejjofas

Posty: 26