Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

polecam komedię "Ostatni Klaps"

polecam komedię "Ostatni Klaps"

Hej. Polećcie mi jakiś fajny film, na który warto teraz wybrać się do kina. Coś z majowych premier jest godne uwagi?

fasnnnn9898

Posty: 12

 
Teraz rzadko coś dobrego polskiego w kinach się pojawia, pomijając oscarową „Idę”. Ale z komediami to niestety nie najlepiej było, więc na pewno wybiorę się na tą nową produkcję z Frytką.

derbuś56

Posty: 14

 
Osoby, które były na pokazie przedpremierowym w Rybniku wypowiadają się bardzo pozytywnie o komedii „Ostatni Klaps”. Ponoć bardzo śmieszna i naprawdę warto iść. Po opisie też mi się wydaje, że wreszcie jakiś inny temat niż we wszystkich innych polskich komediach. Na pewno wybiorę się do kina.

repta32

Posty: 26

 
W maju kilka tytułów weszło do kin, ale nic wyjątkowego nie kojarzę. Teraz niedługo ma być premiera nowej polskiej komedii więc może właśnie na to się wybiorę.

milenos4

Posty: 19

 
W maju było kilka premier kinowych, ale szczerze mówiąc to żadnego hitu nie kojarzę. Ale nie śledzę na bieżąco repertuar, to mogę się mylić.

Black_Riot

Posty: 18

 
Już niedługo będzie premiera nowej polskiej komedii, to ma być hit maja, bo tak to raczej nie kojarzę nic wyjątkowego w kinach w tym miesiącu.

Lupusx

Posty: 12

 
Możecie wybrać się na „Ostatni Klaps”, moim zdaniem fajnie się zapowiada. Recenzja znajduje się na stronie http://www.filmweb.pl/film/Ostatni+klaps-2014-681201, to możecie sobie ocenić sami, czy warto. Mi wydaje się, że naprawdę nieźle się zapowiada.

dandy999

Posty: 18

 
Coś słyszałam o nowej komedii Mariusza Pujszo, ale szczerze mówiąc to nie widziałam jeszcze żadnego jego filmu. Co on nakręcił? Wiecie może?

czartoryski

Posty: 14

 
Raczej nic Ci nie polecę, musisz przejrzeć repertuar i zobaczyć, co Cię zainteresuje. Ze znajomymi to najlepiej chyba na jakąś komedię się wybrać, ale na razie nie ma chyba nic fajnego.

dandy999

Posty: 21

 
Po opisie i zapowiedziach „Ostatni Klaps” Mariusza Pujszo wydaje mi się naprawdę ciekawy. Film reklamowany jest jako najlepsze polska komedia ostatnich lat. Obsada fajna, temat też świeży, więc może być ciekawie. Niektórych z pewnością zainteresuje też Frytka w roli głównej.

helloo333

Posty: 5