Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

filmy online bez limitu

filmy online bez limitu

Mam już dość tych kolejnych stron z filmami i serialami, gdzie limity i reklamy trwają w nieskończoność. Gdzie można obejrzeć to we w miarę cywilizowanych warunkach?

piehoot

Posty: 16

 
Siemanko! Kocham filmy i seriale, ale po co od razu oglądanie online? Ja kocham kupowanie oryginalnych nośników. Możesz je kupić przez sieć i dostać w każdy zakątek świata.

camwe22

Posty: 26

 
A nie łaska jest kupić oryginalne nośniki? Ile można wałkować cały temat? Jeśli coś jest darmowe, to nie może być to dobre i legalne. Miej to na uwadze!

Laleczka

Posty: 19

 
Jaka jest szansa na obejrzenie najnowszego filmu na takiej stronie? Marna. Podobnie jest również z serialami. Pamiętaj o tym, iż są w tym ogromne pieniądze. O wiele lepiej jest skorzystać z serwisów umożliwiających pobranie plików. Wtedy zostaje to z nami na stałe.

Dragnon

Posty: 41

 
Z roku na rok rośnie kontrola praw autorskich. Dlatego bardzo trudno jest obecnie obejrzeć coś w formie online, jeśli stoi za tym wielki koncern filmowy. Czy to pozytywne? Zdania są podzielone.

xacti

Posty: 18

 
Powiem Ci tak, nie jest najlepszym sposobem szukanie wielkich produkcji w formie online. Obecnie tak wiele instytucji sprawdza tego typu serwisy i usuwa te produkcje, że znikają po kilku godzinach.

Adma567

Posty: 40

 
Oglądaj gdzie chcesz i nie rób problemów. Nie łatwiej będzie poszukać Ci czegoś samemu i nie robić cyrku? Wujek Google nie gryzie!

nikolusw

Posty: 14

 
Nie ograniczajmy się. W sieci znajdziemy przecież oprócz zwyczajnych stron z filmami i serialami, również i telewizję online z polskimi kanałami filmowymi. Wtedy jest okazja odkryć coś nowego.

chchiyan

Posty: 22