Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Dobre opony zimowe bieżnikowane

Dobre opony zimowe bieżnikowane

Hejka. Szukam dobrych opon zimowych bieżnikowanych. Rozmiar, który mnie interesuje to 205/55R16. Jesteście w stanie polecić miejsce, w którym mogę dokonać zakupu?

czesteruś34

Posty: 15

 
Co kilka lat kupuję opony zimowe używane, które znajoma firma sprowadza dla mnie z innych krajów. Muszę przyznać, że w Polsce opony po kilku latach jazdy są w zdecydowanie gorszym stanie.

Najważniejszym jest dokonać zakupu opon, które tak naprawdę nie powinny od razu trafić do kosza, bo i takie znajdują się w ofertach niektórych „serwisów”.

Jamrozyy

Posty: 26

 
Właściwie większość osób, z którymi rozmawiałem chętnie kupiłaby nowe opony zimowe, ale przeraża je fakt, jaką sumę musiałyby one wydać na ten cel. Postanowiłem niedawno nieco poszperać i tak naprawdę istnieje kilka serwisów wulkanizacyjnych, które są w stanie udzielić satysfakcjonujących rabatów. W przeciwnym razie trzeba znowu wybrać opony używane.

Abyss

Posty: 20

 
Długo szukałem odpowiedniego miejsca, gdzie mógłbym kupić felgi stalowe nowe i używane. Zawsze było tak, że ich koszt przewyższał moje możliwości finansowe, ale teraz trafiłem na dobrą ofertę. Z całą pewnością felgi stalowe są w oczach wielu zdecydowanie bardziej cenione od felg aluminiowych.

zeroo13

Posty: 28

 
Byłem w serwisie na wymianie opon, a tam zaproponowali mi opony wzmacniane zimowe do busa.

Zdziwiłem się nieco, iż takie w ogóle istnieją, ale chcąc zadbać o bezpieczeństwo pasażerów postanowiłem je nabyć. Nie rozumiem osób, jakie kupują używane opony w kiepskim stanie. Ryzykują w ten sposób życiem i zdrowiem.

secret santa

Posty: 40

 
Kiedyś pracowałem w serwisie wymiany opon.

Często Ci, którzy kupowali gdzieś w Internecie felgi stalowe zgłaszali się do nas po śruby do felg, bo sprzedawcy rzekomo „zapominali” ich dołączyć. Warto pamiętać o tym, że śruby do felg aluminiowych najprawdopodobniej nie będą pasowały do felg stalowych.

Marioleczka

Posty: 21

 
Niedawno podjąłem się wymiany felg aluminiowych na felgi stalowe, ale problemem były nieodpowiednie śruby do felg, które pasowały wyłącznie do tych aluminiowych.

Na szczęście szybko trafiłem na ofertę sklepu: http://www.uzywaneopony.net/sruby-nakretki-pierscienie-zabezpieczenia-kol-kolpaki-lodz.html, z którego błyskawicznie pozyskałem odpowiednie w stosunku do moich potrzeb śruby.

Lomartek67

Posty: 20

 
Kilkukrotnie spotkałem się z sytuacją, gdy znajomym lub komuś z dalszej rodziny skradziono koła, a samochód postawiono na cegłach. Chcąc uniknąć takiego zdarzenia postanowiłem wykorzystać śruby zabezpieczające do kół, które stanowią dość sprawdzone zabezpieczenie. Z całą pewnością stosując je istnieje mniejsze ryzyko kradzieży kół.

pawel253

Posty: 20

 
Nieco trudne poszukiwania mam, co dopiero za sobą.

Potrzebne mi były pierścienie centrujące do felg aluminiowych, których u siebie w mieście nie mogłem nigdzie zdobyć. To ich zakup to koszt 3-5 złotych, ale nie mogłem go pominąć. Na szczęście z pomocą przyszły mi sklepy działające w innych miastach.

Oczarek

Posty: 37

 
Kilkukrotnie spotkałem się z sytuacją, gdy znajomym lub komuś z dalszej rodziny skradziono koła, a samochód postawiono na cegłach. Chcąc uniknąć takiego zdarzenia postanowiłem wykorzystać śruby zabezpieczające do kół, jakie stanowią dość sprawdzone zabezpieczenie. Z całą pewnością stosując je istnieje mniejsze ryzyko kradzieży kół.

Stylizacja111

Posty: 37