Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Ełk pizza

Ełk pizza

Hej! Podpowiecie smaczne pizzerie w Ełku? Gdzie można się najeść za dobre pieniądze i nie żałują składników na cieście? ;-) Bo to różnie z tym bywa. Ostatnio to mi nałożyli chyba dwa plasterki pieczarki na całą pizzę...ale to było we Warszawie.

Jasio234

Posty: 9

 
Raczej nie jadam w takich miejscach jak pizzerię, prędzej jak już jem na mieście to szukam restauracji z polską kuchnią, a takich paradoksalnie jest bardzo mało.

Laleczka

Posty: 16

 
Opłaca się w Ełku zamawiać telefonicznie pizzę z Mamma Mia -www.mamma-mia.elk.pl. Ostatnio mi dołożyli pitę gratis do zamówienia ;) Mają sporo takich promocji, zależy od tego co się dokładnie zamawia, czy na miejscu, czy z dowozem.

345_14

Posty: 12

 
Hej. Parę dobrych pizzerii w mieście się znajdzie, ale każdemu co innego smakuje. Ja lubię akurat jak ciasto jest grubsze, inni z tego co wiem to wolą pizzę na cienkim cieście, takich chrupiącym bardziej...każdemu coś ;P

Różyczka

Posty: 17

 
Gdzieś otworzyli w Ełku nową pizzerię ostatnio, coś mi się obiło o uszy. Ale jaką i gdzie to już nie powiem. Z tego co wiem to jakaś sieć się u nas zaczepiła. Ciekawe jak tam z cenami.

Babeczka

Posty: 20

 
To co mi najbardziej przeszkadza w pizzeriach tak ogólnie to to, że zazwyczaj dają bardzo mało sosu do pizzy. Jakieś pudełeczko prawie jak to na zapałki i mi ma wystarczyć sosu na całą 50 cm pizzę?!

98_wertus

Posty: 18

 
Pizzy to ja akurat unikam...za dużo kalorii, a ja niestety muszę to kontrolować, bo walczę z nadwagą. Mam tak surową dietę, że nawet słone paluszki w grę nie wchodzą, a co dopiero pizza;)

Lupusx

Posty: 23

 
Mnie to nie było w Ełku od lat, także z tego co widzę dużo się pozmieniało, jest sporo nowych restauracji, kiedyś był zdecydowanie mniejszy wybór i człowiek wiedział gdzie pójść, żeby dobrze zjeść.

labuh

Posty: 13

 
Można rzeczywiście wyłowić trochę fajnych promocji na pizzę w mieście. Gdzieś mi ktoś mówił, że jakaś pizzeria ma taką opcję jak 2 za 1 , albo jak on się nazywała i na jakiej ulicy to już nie skojarzę.

Meriakk3

Posty: 17