Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Pizza bezglutenowe

Pizza bezglutenowe

Będę miał gości z Włoch i chcę ich zabrać do jakiejś prawdziwej włoskiej restauracji. Znacie takie miejsca godne polecenia?

Alig45

Posty: 24

 
Hmm...

dzie by tutaj wyjść na smaczną pizzę...Nie wiem, bo w sumie rzadko jadam. Mamy w pracy taką firmową stołówkę, to najwięcej tam się żywię. Jakaś zupka szpinakowa i można żyć:)

nbruin

Posty: 27

 
To trzeba sprawdzić osobiście parę miejsc i porównać co oni tam gotują:P Nie ma co się sugerować opiniami innych, bo każdy ma inny smak...

vincek

Posty: 27

 
Hej!

Nie tylko jeśli chodzi o włoskie restauracje różnie jest z jakością. Podobnie w tureckich, chińskich, czy tam wietnamskich...nie mają one za dużo wspólnego z tymi kuchniami. Najczęściej.

Hardkorowy Koksu

Posty: 26

 
Cześć:) Ja to włoskiej kuchni raczej nie kocham:P Już wolę zdecydowanie nasze polskie przysmaki, więc chętniej bym się do jakiejś tradycyjnej polskiej restauracji wybrał, a takich w naszym kraju paradoksalnie brakuje...cudze chwalicie a swojego nie znacie...100 procent prawdy.

Valfiewrno

Posty: 29

 
Heh, ja to wszystkim moim znajomym polecam restaurację prowadzoną przez autentycznego Włocha prosto z Włoch, czyli http://www.piccolaitalia.pl :) Znajdziesz ich na roku Alei Krakowskiej. To niedaleko PKP Rakowiec. Trochę trzeba z centrum podjechać, ale opłaca się.

Pizza z pieca opalanego drewnem, oryginalne wina prosto ze słonecznej Italii!

showmemore43

Posty: 21

 
Mam podobny problem, też nie mogę trafić na jakieś włoskie prawdziwe, tradycyjne jedzenie w tym mieście;/ Wszędzie tylko fast food i podróbki...

Klasowe34

Posty: 40