Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

wesele zakopane

wesele zakopane

Gdzie w Zakopanem polecacie zjeść? Zależy mi na jakiejś klasycznej, góralskiej karczmie z drewna z regionalnym menu. Jakby góralska kapela przygrywała do kolacji to byłoby też super ;) Chodzi o zaręczyny..:P

Hoteowo24h

Posty: 11

 
Hm, nie mam pojęcia tak szczerze mówiąc. Raczej nie bywam w tym regionie, więc trudno mi cokolwiek polecać. Ale życzę powodzenia w poszukiwaniach. Cześć!

Fifa23

Posty: 27

 
Wbrew pozorom nawet w samym Zakopanem można trafić na fajne oferty noclegowe w dobrej cenie. Nawet jeśli chodzi o okresy typowo świąteczne itd. Tylko trzeba trochę poszukać. ;]

Poznaniaczek2

Posty: 19

 
Sam szukam takiej dobrej miejscówki, także...:) Sprawdzałem już dziesiątki wątków na ten temat na różnych forach, ale brakuje sensownych opinii...Wszystko mam wrażenie, jakby pisane na zlecenie;/

DiD3K

Posty: 24

 
W Zakopanem takich fajnych pakietów sylwestrowych, świątecznych czy weselnych nie brakuje. Pytanie tylko – czy będą mieli wolne terminy, bo w takich kurortach to wszelkie miejscówki schodzą jak świeże bułeczki. Wiem coś o tym, bo właśnie szukałem oferty wigililijnej i lipa.

Black_Riot

Posty: 18

 
Hehe, zawsze jak się mnie pytali – góry czy morze, odpowiadałem, że morze, ale teraz na stare lata mi się pozmieniało ;)) W górach teraz najczęściej wypoczywam. Jest parę fajnych pensjonatów itd. Ale ja to lubię podróżować ze swoim campingiem, zawsze to człowiek jest niezależny ;)

Acclaim

Posty: 23

 
Ciekaw jestem czy jak bym chciał na przykład wesele w Zakopanem zrobić to jakie tam mają stawki, czy są dużo wyższe niż w innych miastach, które nie są kurortami, czy trzeba się raczej nastawić na wygórowane stawki?

Dosti

Posty: 25

 
Powiem, że moja narzeczona przez chwilę coś tam przebąkiwała, że fajnie byłoby zrobić wesele w góralskim stylu, ale to jednak byłaby skomplikowana operacja. My z Poznania, a góry daleko :P Kawał drogi...

kamel

Posty: 47

 
W Zakopcu dobrze i regionalnie zjeść to na pewno można w restauracji Siuchajsko na Krzeptówkach. Super tam mają zwłaszcza kwaśnicę ;)) Czegoś tak dobrze doprawionego jeszcze w życiu nie jadłem. No a do tego rybki bardzo smaczne, oczywiście wszystko świeże. Całe menu na ich portalu -www.siuchajsko.pl. Potrawy zawsze podają bardzo estetycznie udekorowane, co wpływa na lepsze trawienie :)) Pozdrawiam i zdecydowanie polecam to miejsce!

Wariat

Posty: 15

 
Raz spędzałem wigilię z żoną w górach, ale to już było kilkanaście lat temu, jeszcze dzieci nie mieliśmy. Nie pamiętam już jak się ten ośrodek nawet nazywał, w każdym razie był na Krzeptówkach, czyli bardzo fajna lokalizacja.

Augustynnn

Posty: 19