Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Czy ktoś zna bar z domowymi obiadami na telefon we Wrocławiu ?

Czy ktoś zna bar z domowymi obiadami na telefon we Wrocławiu ?

Witam serdecznie, chcę spytać o domowe obiady na telefon? Gdzie zamawiacie jak potrzebujecie?

ym-9090

Posty: 7

 
Są i rybka, pulpeciki, zupki, schabowy nasz kochany po prostu domowe obiady. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć jedno, jest potrzeba to się zamawia, a jak jest się głodnym to wszystko smakuje. Mnie najbardziej odpowiada we wrocławiu też właśnie ta knajpka.

syrena88

Posty: 12

 
Jak ktoś jest wybredny to nigdzie nie będzie mu smakowało, a ja chwalę sobie takie rozwiązanie jak obiady domowe na telefon. Zawsze szybko przyjeżdżają są ciepłe i nie narzekam na ich smak. Ogromny wybór w menu i to mnie cieszy. Polecam szczególnie do pracy i dla leniuchów.

pawel253

Posty: 8

 
Wydaje mi się, że takie obiadki w cenie około 10 zł z wypasioną ilością są jak znalazł. Na razie nie mam dzieci, więc bywa tak, że zamawiamy sobie z mężem takie obiady domowe na telefon i nie mamy do nich żadnych zastrzeżeń. Jest naprawdę smacznie i rzeczywiście w smaku domowo :)

piekniśś

Posty: 15

 
Jak ktoś jest wybredny to nigdzie nie będzie mu smakowało, a ja chwalę sobie takie rozwiązanie jak obiady domowe na telefon. Zawsze szybko przyjeżdżają są ciepłe i nie narzekam na ich smak. Duży wybór w menu i to mnie cieszy. Polecam w szczególności do pracy i dla leniuchów.

Jasio234

Posty: 13

 
Polecam to miejsce http://bardomowy.com. Mam nadzieję, iż i wam posmakują te obiady domowe na dowóz. Niezwykle prędko realizują zamówienia, a poza tym można u nich zamówić sobie na stałe obiady np. do pracy. Warto zajrzeć na stronkę, polecam szczególnie tym, którzy lubią polską kuchnię, natomiast mają też różne;)

tyuMer

Posty: 19

 
W wielu przypadkach zamawiam domowe obiady na telefon, bo z gotowaniem u mnie nie jest dobrze. Gdybym pasł się pizzą itp. żarciem pewnie źle bym teraz wyglądał. Niemniej jednak takie domowe obiady to całkiem fajna sprawa, z reguły nie mam żadnych zastrzeżeń, niemniej jednak nie mam ulubionego miejsca, w którym się stołuję. Jak dla mnie wszędzie jest smacznie.

wiero888

Posty: 10