Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Restauracja Tarnów

Restauracja Tarnów

Czołem! Restauracja w Tarnowie, a najlepiej na starówce potrzebna! Gdzie chodzicie coś zjeść w tych okolicach? Planuję wyjść z żoną w okolicach weekendu na jakąś kolację i szukam odpowiedniego miejsca.

matek562

Posty: 7

 
Mi trochę brakuje w Tarnowie miejsc na taką romantyczną kolację tylko we dwoje. Wiecie o co mi chodzi, o takich restauracjach jak w amerykańskich filmach, gdzie jest uroczysty wystrój, jakaś muzyka gra na żywo i w ogóle atmosfera.

tigra32

Posty: 10

 
Na pewno są jakieś dobre restauracje, ale ja tutaj nie doradzę. W Tarnowie ostatnio jestem bardzo rzadko. Odkąd wyjechałem na studia do Krk, to rzadko wracam do domu, a już jednak minęły 4 lata odkąd mnie nie ma więc się na pewno dużo pozmieniało.

Kitas

Posty: 11

 
Na dobry obiad można się wybrać do Pasażu Tertila. Rozbudowane menu, są zupy, są dania z mięsem, sałatki, bardzo dobre placki ziemniaczane, w tym placek po węgiersku – bomba! Można się też napić oryginalnego belgijskiego piwa z kija. Jak mam w planie wypad na obiad na miasto to jadę właśnie tutaj. Kontakt do nich można przez stronę pasaz-tarnow.pl znaleźć.

Yuri20

Posty: 6

 
Podłączam się pod pytanie – też z chęcią bym jakieś ciekawe miejsce odwiedził. Mam kilka lokali które lubię, ale raczej nie mam takiego efektu wow, tam to warto pójść i w ogóle super. Raczej jest sporo restauracji dość przeciętnych u nas w mieście.

Mitja

Posty: 6

 
Ja to raczej chodzę do sieciówek, jakoś mam do takich knajp największe zaufanie. To jest fajne w sieciówkach że nieważne w jakim mieście na świecie jesteś to jedzenie smakuje mniej więcej tak samo, zostajesz mniej więcej tak samo obsłużony itp.

olimber

Posty: 14

 
Ze dwa tygodnie temu byliśmy ze znajomymi na obiedzie w restauracji Pasaż Tertila i mogę to miejsce polecić. Akurat wracaliśmy ze szkolenia i jakoś ten lokal zwrócił naszą uwagę. Miła obsługa w środku, od razu nam stolik znaleziono. Szybko na stół wjechały przystawki, ciepłe napoje, i na same dania główne też nie musieliśmy super długo czekać. Podobał mi się klimat tego miejsca, było czysto, zadbane i tak dalej.

Damiano

Posty: 6

 
Nie wiem w sumie co tutaj podpowiedzieć. Jakoś za często na mieście to ja nie jadam, a jeśli już się zdarzało ostatnio to polegałam na znajomych. Byłam w jakiejś restauracji na starym mieście nawet nie tak dawno, ale nazwy już sobie nie przypomnę.

Grabow12

Posty: 13

 
Na pl. Kazimierza Wielkiego jest bardzo sympatyczna restauracja Pasaż Tertila. Warto do nich podejść. Mimo że wnętrza wyglądają bardzo elegancko to ceny są dość przystępne. Można spokojnie danie główne wziąć za mniej niż 20 zł, także za normalne pieniądze jest szansa się u nich najeść.

Oct714

Posty: 14

 
Sam teraz szukam restauracji w której mógłbym się oświadczyć. Macie może coś takiego sprawdzonego? W ogóle co myślicie o tym, żeby zaręczać się w miejscu publicznym? Dobry pomysł? Jak to u was wyglądało? Wiem, że popularne są oświadczyny w kinie na przykład.

edyta123

Posty: 7