Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

pizzeria w Bydgoszczy ??

pizzeria w Bydgoszczy ??

Liczę na was. Polecacie może jakąś konkretną pizzerię z Bydgoszczy, która jest czynna dłużej niż tylko do 22 czy 23-ciej?

Kruk

Posty: 3

 
Ja też nie gustuję w jednym konkretnym lokalu. Lubię odwiedzać różne restauracje :) Niemniej jednak jak daniem głównym ma być pizza, to koniecznie idę do pizzerii w Bydgoszczy. Nie zamawiam do domu i nie chodzę po fast foodach :D Najbardziej smakuje mi pizza z kaparami.

AGDDDy1

Posty: 8

 
Pieczarki, szynka i brokuły :) To moja ulubiona pizza, jaką na szczęście można nabyć w każdej pizzerii w Bydgoszczy. Znajoma ma większe żądania i normalnie nie jest zadowolona z realizacji zamówienia :D Gdy nie mam możliwości wyjścia, zamawiam jedzonko do domu, niemniej jednak to nie ulega wątpliwości rzadziej, bo wolę ruszyć w drogę przed kolejną porcją kalorii.

hoho56

Posty: 12

 
No właśnie. Te kalorie są najgorsze. W końcu pizza to rzeczywiście dość syte danie. Na pewno nie na wieczór na kolację. A może znacie jakiś lokal w Bydgoszczy, gdzie serwują małokaloryczną pizzę :)

Yuri20

Posty: 10

 
U mnie jak ma być pizza, to koniecznie z mięsem. Muszę czuć, iż pojadłem. Najlepiej jakaś wołowinka :) Również czekam na propozycje lokali w Bydgoszczy. Może ktoś mnie tu mile zaskoczy, gdzie można zamawiać pizzę po północy, w niedziele i święta ;)

edyta123

Posty: 12

 
Ciekawy wątek o pizzy w Bydgoszczy. Niedługo przyjadą do mnie znajomi ze studiów i właśnie zastanawiam się nad jakąś pizzerią. Pizzę lubi każdy i myślę, że to będzie najbardziej okej rozwiązanie. A może znacie jakiś ciekawy lokal pod kątem menu, obsługi i klimatu.

Wojciech24

Posty: 18

 
Gorzej jak jedna pizza w tygodniu przeradza się z czasem na kilka razy. Po takim menu można przytyć :) Najważniejsze to umiar. A jeśli chodzi o restauracje w Bydgoszczy w sensie pizzerii, to może orientujecie się, która z nich czynna jest najdłużej i też w niedziele i święta. Coraz mniej jest takich lokali.

daria34

Posty: 6

 
Pizzeria w Bydgoszczy godna polecenia http://www.piratto.pl. Przekonajcie się sami, bo trudno pisać, że coś jest faktycznie smaczne. Tę pizzę po prostu trzeba spróbować. Pozdrawiam.

micko

Posty: 5

 
Świetnie, iż wątek dobrej pizzy w Bydgoszczy został podjęty :) Chwalę temat, albowiem sama jestem zainteresowana jakimś fajnym lokalem, gdzie można posiedzieć i zjeść smacznego chrupiącego placka.

dziobuś

Posty: 12