Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Pizza opole

Pizza opole

Czy wiecie, w jakiej pizzerii w Opolu można dobrze zjeść, a jednocześnie trochę dłużej posiedzieć? Bardziej mnie interesuje namiar na pizzerię z autorskimi rozwiązaniami, z czymś oryginalnym :)

mew soncz7777

Posty: 5

 
Warto podzielić smaki na pizzy, żeby w końcu trafić w najlepszą pozycję z menu. Warto też dopytać, w jakich pizzach specjalizuje się dany lokal.

beata77

Posty: 12

 
Warto wypróbować wszystkie lokale, ale zostać przy jednym, bo zazwyczaj stali klienci otrzymują fajne rabaty.

Kitas

Posty: 9

 
Lubię pizzerie, które korzystają z własnych receptur i nie boją się eksperymentować ze składnikami. Poza tym porównuj menu stacjonarne w menu na dowóz, bo czasami występują pewne różnice.

Mariia

Posty: 23

 
Moim numerem jeden w Opolu jest www.pizzadlaczegonie.pl. Świeże składniki, prawdziwy ser, ciasto rewelacyjne, włoskie receptury. Obsługują wielu klientów. Wystarczy pójść do lokalu, aby potwierdzić zainteresowanie. W menu wyróżniają się też makarony, lokal porządny, czysto, dużo miejsca, także na zewnątrz. Ogólnie jedna z najwyżej ocenianych pizzerii na rynku lokalnym. Uważam, że od lat robią dobrą robotę. Zjadłem już sporo dań od nich i ani razu nie zgłosiłem reklamacji.

bernatka789

Posty: 8

 
Z reguły sieci pod własną marką działają znacznie lepiej od pizzerii partnerskich. Wystarczy porównać smaki.

Damiano

Posty: 12