Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

kuchnia azjatycka Warszawa - najlepsze miejsca

kuchnia azjatycka Warszawa - najlepsze miejsca

Gdzie mogę w Warszawie zjeść coś z azjatyckiej kuchni? Mam dosyć na jakiś czas amerykańskiej, polskiej i włoskiej kuchni, zjadłbym coś przykładowo wietnamskiego!

marek

Posty: 11

 
Pewnie wiesz gdzie jest Miodowa - no i pod trójką znajduje się Irish Pub. Zajdź sobie na stronę internetową irishpubmiodowa.pl, to sobie będziesz miał możliwość dowiedzieć się więcej o tym lokalu. Ja tam polecam.

amrmas22

Posty: 6

 
Też się zastanawiam gdzie można zjeść coś smacznego i azjatyckiego w Warszawie. Będę monitorował ten wątek, bo głodny się robię, a nie chciałbym iść do pierwszej z brzegu knajpy.

Black_Riot

Posty: 14

 
A ja nie przepadam za azjatycką kuchnią, wolę polskie czy włoskie specjały. Niby tyle się mówi, że azjatycka kuchnia taka smaczna, a co do czego przyjdzie, to pewnie walą glutaminianu sodu.

sgm56

Posty: 24

 
Lepiej idź na schaboszczaka albo pizzę, nie ma sensu szukać azjatyckiego żarcia w Polsce, bo w 8 na 10 przypadków będziesz zawiedziony. To tylko moja opinia, mam do niej całkowite prawo, to chyba jasne.

Chrabonss

Posty: 28

 
Trochę ta nazwa - Irish Pub, nie wygląda zachęcająco, ale skoro serwują tam smażony makaron czy zupę tajską, no to wychodziłoby na to, że jednak faktycznie są bardzo uniwersalni i nie będzie wtopy.

Marioleczka

Posty: 16