Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Burger Ostrowiec

Burger Ostrowiec

Hej, gdzie można zjeść naprawdę dobrego burgera w Ostrowcu? Próbowałem w paru miejscach i to nie to, o czym myślałem?

Julian

Posty: 14

 
Osobiście wolę pójść na miejsce i zjeść dobrą pizzę. Bo jeśli chodzi o dostawę pizzy w Ostrowcu, jak sądzę też i w innych miastach bywa rożnie. Raz trafi Ci się szybko i cieplutko, drugim razem będziesz mieć powody do narzekania. A czasami pewnych spraw po prostu nie da się przeskoczyć.

grzes3345

Posty: 17

 
A tutaj macie kochani najszybszą dostawę pizzy w Ostrowcu http://www.mobilnapizza.pl. Gdy wam się po prostu zachce zasmakować dobrej pizzy z wyśmienitym ciastem, nie szukajcie gdzie indziej. Tu macie szeroki wybór i zawsze niskie ceny. Wiem, bo sama korzystam.

Tomcio

Posty: 14

 
Widzę, że nasze miasto rośnie w siłę. Nie marnujcie czasu, tę pizzerię w Ostrowcu warto odwiedzić i zjeść sobie smacznie. Kilka razy miałem okazję zamawiać od nich pizzę do domu i nigdy nie zawiodłem się na jej jakości.

Oct714

Posty: 18

 
W takim układzie mam nadzieję, iż dostawa pizzy w moim mieście Ostrowcu zacznie być ekspresowa. Jeśli chodzi o wieczory, to niekiedy jest niezła lipa. Na przykład jak są jakieś mecze itp. sprawy:)

DiD3K

Posty: 24

 
Dla mnie tania pizzeria nie gra roli. W końcu wybieram się do lokalu po to, żeby smacznie zjeść, a nawet jeśli chodzi o Ostrowiec to nie wydaje mi się żeby w takich lokalach było znacząco drogo.

Shasio

Posty: 25