Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Firmy > Nieruchomości > Usługi geodezyjne

Usługi geodezyjne

Usługi geodezyjne

Cześć. Planuję podział nieruchomości, więc potrzebny będzie mi geodeta w Tuszynie. Macie jakieś namiary?

fertuś45

Posty: 16

 
Przed rozpoczęciem budowy domu był mi potrzebny geodeta z Łodzi. Koleżanka dała mi namiary na jednego z przedstawicieli tej profesji, a ten nie pojawił się na umówionym spotkaniu. Już wtedy miałam świadomość, że trafiłam na niepoważnego człowieka, z którym wcale nie chcę podejmować współpracy.

Wystarczyłoby przecież zadzwonić i poinformować, że coś mu wypadło!

Loner56

Posty: 21

 
Kolega opowiadał mi, z jak ogromnymi cenami musiał się zgodzić, gdy chodziło o usługi geodety w Warszawie. Na szczęście mnie interesował geodeta w Ozorkowie, a porównując poniesione poprzez nas koszty wyszło na to, że zapłaciłem prawie trzykrotnie mniej za te same prace :)

ekjynio

Posty: 28

 
Kilkukrotnie miałam okazję korzystać z usług geodezyjnych w Łodzi i dziwnym trafem zawsze wybierałam zupełnie inną firmę. Odniosłam wrażenie, że każda z nich chce mocno przekonać do swoich usług inwestora, głównie, gdy ma nadzieję, że klient ponownie do nich wróci lub poleci ich znajomym.

BigM92

Posty: 18

 
Kolega opowiadał mi, z jak dużymi cenami musiał się zgodzić, gdy chodziło o usługi geodety w Warszawie. Na szczęście mnie interesował geodeta w Ozorkowie, a porównując poniesione przez nas koszty wyszło na to, że zapłaciłem prawie trzykrotnie mniej za te same prace :)

Jarcio

Posty: 23

 
Geodezja to branża, w której w mojej opinii w grę wchodzą niemałe pieniądze.

Przekonałem się o tym, gdy budowałem dom, a na usługi geodety poszło kilka tysięcy złotych, choć tak faktycznie na budowie spędził niezwykle niewiele czasu. Tak czy siak trzeba przygotować się na duże sumy za usługi geodezyjne.

Wacław

Posty: 20

 
Gdy w grę wchodzi geodeta w Aleksandrowie Łódzkim to polecam zerknąć na ofertę tej firmy: http://www.geofort.pl.

Porównywałem ich z innymi i są bezsprzecznie najlepsi, po czym skorzystałem z ich usług. Posiadają właściwe uprawnienia, a także bogatą wiedzę i doświadczenie. Kwestie geodezyjne udało mi się zamknąć w mgnieniu oka, a ich pomoc okazała się nieoceniona :)

ymeahhh

Posty: 31

 
Z mojego doświadczenia mogę Wam podpowiedzieć, iż możecie negocjować ceny usług geodezyjnych, gdy chcecie zaoszczędzić. Olbrzymie grono klientów nie podejmuje w ogóle negocjacji, bo wydaje im się, iż cena usług jest ściśle sprecyzowana i nie ma co w ogóle sobie zawracać tym głowy. To błąd, bo można zaoszczędzić nawet kilkaset pln, co jest ogromną kwotą :)

MiSER

Posty: 23

 
Dlaczego wychodzę z założenia, że warto skorzystać z usług firmy geodezyjnej, która działa na lokalnym rynku?

Wszystko przez fakt, iż pracujący w niej geodeci znają teren, a więc mają świadomość o pewnych kwestiach, o których zielonego pojęcia nie może mieć geodeta, który mieszka kilkaset kilometrów dalej.

Prometeusz172

Posty: 25