Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

nauka programowania dla młodzieży Opole, poleci ktoś ?

nauka programowania dla młodzieży Opole, poleci ktoś ?

Jestem zainteresowany szkoła programowania, a konkretnie to nauka programowania dla młodzieży. Ktoś wie coś o tym?

Kruczek23

Posty: 2

 
Wybrałem doświadczone zajęcia dodatkowe dla dzieci, a dokładnie kurs Przygody z programowaniem. Mały nauczył się kodu Piraci, Kolorowe jabłka w labiryncie i wielu innych. Kurs to czternaście spotkań i na każde z nich szedł chętnie. Nie ma się, co dziwić to jest to, czym jest zainteresowany, polecam wszystkim.

wom_ww

Posty: 6

 
Szukaliśmy, jakie zajęcia dodatkowe dla młodzieży i na szczęście trafiła nam się szkoła programowania, która jest w stanie dać synowi to, czym się interesuje.

Oct714

Posty: 16

 
Według mnie nauka programowania dla młodzieży to najlepsze, co można wybrać. Moje dzieci cały czas mają telefony przy sobie, a teraz wiedzą jak trzeba tworzyć te aplikacje i gry. Super sprawa, polecam wszystkim zainteresowanym, bo to jest to, czego dla dziecka szukają.

Michaś

Posty: 27

 
Jeśli mam wybierać zajęcia pozalekcyjne dla dzieci to wolę taniec, siatkówkę albo sporty walki. Przyjdzie jeszcze czas na informatykę. Poza tym moje dziecko w ogóle się tym nie interesuje, dlatego nie ma go, co do tego zmuszać. Niech się cieszy zabawą, a na naukę to przyjdzie jeszcze czas w jego życiu.

Boss

Posty: 4

 
Wybrałem zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży organizowane przez szkołę, która zajmuje się programowaniem. Jestem zadowolony i moje siedemnastoletnie dziecko również. Skoro jemu się podoba to mnie tym bardziej, dlatego polecam wszystkim zainteresowanym.

E-GOista

Posty: 17

 
Syn wybrał wstęp do programowania i jest zadowolony. Według mnie programowanie dla młodzieży oferowane przez szkołę https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl jest super i wszystkim mogę polecić. Moje dziecko jest wymagające, a szkoła spełnia jego wszystkie wymagania.

camwe22

Posty: 20

 
Długo myśleliśmy czy informatyka dla młodzieży ma sens, bo mają to w szkole, a po co dodatkowe zajęcia? Myliliśmy się, bo prywatne kursy to jednak jest to.

batmann

Posty: 3