Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

przedszkole miasteczko wilanów, oferta ?

przedszkole miasteczko wilanów, oferta ?

Szukam przedszkola w Miasteczku Wilanów, w którym dzieci mają dużo zajęć sportowych. Piszcie, polecajcie. Dziękuję.

mario72k

Posty: 3

 
Widzę, że sportowy profil jest bardzo popularny :) Niedługo wracam do pracy i będziemy musieli podjąć decyzję w sprawie jakiegoś prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów dla Zosi. Dobrze, że piszecie i polecacie. Z góry dziękuję za każdą opinię.

ur-0004

Posty: 11

 
Na pewno nie poślę Kuby do państwowego przedszkola, bo już przy pierwszym sunu wiele przeżyliśmy :( Oczywiście nie negują wszystkich publicznych placówek, niemniej jednak teraz zapisujemy synka do prywatnego przedszkola w Wilanowie.

benia

Posty: 8

 
A nie lepiej wybrać państwowe przedszkole w Warszawie w Wilanowie? Pewnie jest dużo tańsze. W przyszłym roku będę musiała zastanowić się nad wyborem czegoś dla mojego Stasia i już teraz pomału zapoznaję się z różnymi ofertami.

Facio

Posty: 16

 
A do którego prywatnego przedszkola w Wilanowie chodzi Twoje dziecko? Zastanawiamy się z mężem, jaką placówkę wybrać i szukamy opinii. Myślałam nad profilowanym przedszkolem, na przykład artystycznym lub sportowym :) Co wy na to?

Aniusiaaa1

Posty: 11

 
Na razie nie mam pojęcia, do jakiego prywatnego przedszkola poślę Hanię, ale na pewno będę szukać czegoś w Wilanowie, na miejscu. Widziałam kilka naprawdę fajnych ofert niepublicznych placówek o konkretnym profilu i bardzo spodobały mi się zajęcia sportowe.

sethe

Posty: 13

 
Mój synek chodzi do tego przedszkola w Wilanowie www.karate-kids.pl. Jestem zadowolona, ponieważ przede wszystkim pasuje mi tutaj kadra nauczycieli. Są kompetentni i przyjaźnie nastawieni do dzieciaków. Widać, że lubią swoją pracę i kochają dzieci.

TomekK

Posty: 14

 
Nie wyobrażam sobie innego miejsca jak prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów. Nie mam dobrej opinii o państwowych placówkach. Moje dzieci chodzą do prywatnego.

twojezdrowie24

Posty: 19