Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Firmy > Nauka w Polsce > korepetycje chemia poznań, polecicie ?

korepetycje chemia poznań, polecicie ?

korepetycje chemia poznań, polecicie ?

Chciałbym odbywać e-korepetycje z matematyki w Poznaniu i zastanawiam się czy jest w ogóle taka opcja do wyboru?

RufleX

Posty: 5

 
Nie miałem czasu zbyt wiele, dlatego wolałem postawić na e-korepetycje z chemii w Poznaniu. Dwa razy w tygodniu miałem lekcje i faktycznie pomogło mi to bardzo w nauce.

Ludmo

Posty: 3

 
U mnie z Internetem zawsze problemy, dlatego wolałem pojechać na korepetycje z biologii do Poznania i tam się wszystkiego bardzo dobrze nauczyłem. Polecam.

TomekK

Posty: 2

 
Mnie akurat sąsiad pomógł z korepetycjami. Wiem, że moja znajoma chodziła na korepetycje z matematyki w Poznaniu do jakiejś osoby, która miała sporą wiedzę. Nie wiem czy to był jakiś nauczyciel czy student, bo nie interesowałem się tym za bardzo, ale w każdej chwili może ją o to zapytać.

mimuś00

Posty: 2

 
Miałem różne opcje do wyboru, niemniej jednak ostatnie zdecydowałem się na e-korepetycje z matematyki w Poznaniu i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Przez Internet, jeśli się tylko chce można wytłumaczyć nawet ciężkie zagadnienia matematyczne.

Wygodniś22

Posty: 3

 
Mnie akurat sąsiad pomógł z korepetycjami. Wiem, iż moja znajoma chodziła na korepetycje z matematyki w Poznaniu do jakiejś osoby, która miała sporą wiedzę. Nie wiem czy to był jakiś nauczyciel czy student, albowiem nie interesowałem się tym za bardzo, ale w każdej chwili może ją o to zapytać.

Jasio

Posty: 3

 
Miałem korepetycje z angielskiego w Poznaniu, lecz stacjonarne. Jestem zadowolony. Osoba, która mi ich udzielała miała naprawdę niezwykle wielkie doświadczenie. Wiedza to nie wszystko, bo trzeba wiedzieć jak ją przekazać.

Ventooo1

Posty: 8

 
Miałem korepetycje z języka niemieckiego w Poznaniu i ta osoba dała radę. Nie za bardzo przepadam za tym językiem, ale nie miałem wyjścia i musiałem się uczyć. Gdyby nie ta pomoc to raczej miałbym poważne problemy, dlatego lepiej zapłacić i mieć pomoc od specjalisty.

Fanatyk

Posty: 6

 
Dla szukających korepetycji z chemii w Poznaniu polecam https://www.korepetycje.plus/. Tutaj znajdziecie również różne przedmioty. Strona super działa i mnie pomogła.

Black_Riot

Posty: 4

 
Miałem różne opcje do wyboru, ale ostatnie zdecydowałem się na e-korepetycje z matematyki w Poznaniu i jestem bardzo zadowolony. Przez Internet, jeśli się tylko chce można wytłumaczyć nawet trudne zagadnienia matematyczne.

beata77

Posty: 16