Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Firmy > Nauka w Polsce > Jaka szkoła policealna w Warszawie

Jaka szkoła policealna w Warszawie

Jaka szkoła policealna w Warszawie

Zastanawiam się nad jakimś kierunkiem medycznym w szkole policealnej. Niestety raczej na studia medyczne nie mam szans z moją maturą, ale w tej branży chciałem się zaczepić, może jakiś rehabilitant czy farmaceuta, coś w ten deseń, tylko nie wiem jaką ewentualnie szkołę wybrać. Jak macie coś sprawdzonego to dajcie namiar.

Kitas

Posty: 4

 
Oferta policealnych szkół jest rzeczywiście całkiem fajna więc myślę, że coś interesującego będzie można dla siebie wybrać. Jak ktoś chce iść w tym kierunku to na pewno warto poszukać na spokojnie czegoś sensownego i wybrać jakiś fajny kierunek.

bartek33

Posty: 8

 
Co do kierunków medycznych to bardzo popularne obecnie propozycje więc można coś sensownego znaleźć. Jeśli jednak bierzesz temat na poważnie to sprawdź sobie jak to wygląda jeśli chodzi o prowadzących zajęcia, by mieć pewność, że w trakcie takich studiów coś będzie się można nauczyć bo inaczej to strata czasu.

MisiekKce

Posty: 10

 
Medyczne kierunki często są trudne do przeprowadzenia, sporo na nie idzie, ale w krótkim okresie często trudno się do pracy na takich kierunkach przygotować więc warto poszukać dobrej szkoły, by po takich zajęciach dobrze przygotować się do pracy, oczywiście jak ktoś na poważnie podchodzi do zajęć.

irek1981

Posty: 34

 
Ja skorzystałam ze szkoły medycznej na Stawki w Warszawie – Collegium i obecnie pracuję jak ortoptystka. Zdecydowanie polecam, przygotowanie profesjonalne od A do Z, bez problemu zdałam egzamin więc mogłam szybko szukać pracy.

Iwona3

Posty: 11

 
Zobacz sobie jak to wygląda jeśli chodzi o szkoły w Warszawie, które mają dobrą kadrę, bo jeśli już iść na takie dodatkowe studia to rzeczywiście warto, by miały one odpowiedni poziom i można było się czegoś nauczyć.

Radziu

Posty: 21

 
Oferta policealnych szkół ma się w Warszawie rzeczywiście świetnie, można coś fajnego sobie poszukać. Tylko warto wybrać taką szkołę, gdzie będzie można znaleźć dobry zestaw osób prowadzących zajęcia.

Tarzan.JJ

Posty: 4

 
Z takich fajnych propozycji to na pewno zawody techników medycznych mogą być ciekawą opcją, można dzięki nim znaleźć dobrą pracę a jednocześnie nie trzeba kończyć wielu lat studiów więc będzie łatwiej.

PiSi

Posty: 20