Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Firmy > Nauka w Polsce > korepetycje matematyka, polecicie ?

korepetycje matematyka, polecicie ?

korepetycje matematyka, polecicie ?

Pilnie potrzebuje korepetycji z matematyki. Chce kogoś, kto potrafi mi wytłumaczyć wszystko z egzaminu w podstawówce.

Robuś

Posty: 3

 
U mnie zawsze historia była na niskim poziomie. Nie lubię jej za bardzo. Okazało się, że jeśli pójdzie się na takie korepetycje z historii i trafi się na kogoś, kto się na tym zna to taka osoba jest w stanie nas zachęcić do historii. Moje nastawienie się teraz zmieniło, co nie oznacza, że stałem się jakiś wielkim jej miłośnikiem.

Sarenka

Posty: 11

 
Mnie były potrzebne korepetycje z chemii i odnalazłem je na https://zdajesz.com. Polecam tę stronę, bo można odnaleźć najlepszych nauczycieli, którzy wiedzą, w jaki sposób przekazywać swoją wiedzę. Super atmosfera.

codePerformance

Posty: 13

 
Mam to szczęście, że nie żąda korepetycji na maturę, albowiem mam super nauczycieli. Wiem, że nie wszyscy mają to szczęście, wobec tego lepiej się zapisać na dodatkowe lekcje.

wrrraak22

Posty: 8

 
Według mnie skoro płacimy za edukacje w podatkach to szkoły powinny zapewnić wszystkim wiedze, jaka jest potrzebna do zaliczenia egzaminów. Jeśli tego nie robią to oznacza, że chyba z tym szkolnictwem coś jest nie tak jak trzeba i powinno się to zmienić.

Worms

Posty: 26

 
Dla mnie e-korepetycje na maturę to super pomysł. Oszczędziłem bardzo dużo czasu. Wybrałem sobie kilka przedmiotów i faktycznie wiedzę zdobyłem łatwiej. Przyjazna atmosfera to dużo. W szkole nie mam tego, bo moi nauczyciele są, jacy są. Musze wspierać się w inny sposób.

xtigerx

Posty: 6

 
Dobrze jest trafić w takie miejsce gdzie odnajdziemy wszystkie sławne przedmioty. Wówczas można się dokształcać z nich. Lepiej byłoby mieć wiedzę ze szkoły, niemniej jednak każdy wie jak to jest.

Olekk

Posty: 7

 
Najlepiej jest sprawdzić wszystkie opcje. Wtedy wyrabiamy sobie zdanie. Dla mnie osoby, która ceni sobie swój czas e-korepetycje z matury były super. Miła atmosfera, wszystko bardzo było słychać i widać. Według mnie nic lepszego wybrać się nie da, a już na pewno w tak bardzo niskie cenie. Na inne korepetycje już nie chodzę.

pawel253

Posty: 3

 
Nie korzystałem jeszcze z korepetycji na maturę, ale przymierzam się do tego. Wiedza jest mi potrzebna, a z tego, co wiemy z matematyki za bardzo sobie nie poradzę. Nie chciałbym nie zdać i potem tego żałować. Już wolę wydać na korepetycje u kogoś, kto faktycznie wie jak mi tę całą wiedzę przekazać.

TomekK

Posty: 11

 
Dobrze jest trafić w takie miejsce gdzie znajdziemy wszystkie popularne przedmioty. Wtedy można się dokształcać z nich. Lepiej byłoby mieć wiedzę ze szkoły, ale każdy wie jak to jest.

Anno Domini

Posty: 7