Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Standy kartonowe

Standy kartonowe

Gdzie mogę zamówić coś takiego jak stand reklamowy żeby nie żałować i nie przepłacić? Ktoś coś? To ma być ekspozytor wykonany z kartonu ale mocnego, odpornego na jakieś deformacje który rzeczywiście trochę w dobrym stanie posłuży...

pawel253

Posty: 4

 
Pewnie drukarnie robią takie rzeczy, ale nie wiem w sumie, bo jednak to jest karton jakiś specjalny wzmacniany...nie pomogę.

pawel253

Posty: 15

 
Kiedyś szukałam ekspozytora na okulary słoneczne jak handlowałam takimi rzeczami latem nad morzem, ale ostatecznie skończyło się na tym że odkupiłam używany od znajomej i nawet trochę mi posłużył.

Dzidzia

Posty: 4

 
Nie znam firm które zajmują się produkcją tego typu materiał, nigdy też czegoś takiego do żadnej kampanii reklamowej nie wykorzystywaliśmy choć wiem że jest to popularna metoda żeby dotrzeć do klienta.

edyta123

Posty: 17

 
Zadowolony jestem ze współpracy z Oficyną ze strony http://oficyna97.pl. Zawsze doradzą pomogą w wyborze odpowiedniego stojaka, mają doświadczenie, produkują na lepszej jakości kartonie. Dużym plusem u nich jest też fakt że nie robią problemów przy małych nakładach, jak chciałem 12 standów to zrobili 12 bez problemu.

wrrraak22

Posty: 11

 
Ciekaw jestem jak takie kartonowe ekspozytory sobie radzą z obciążeniem bo często widzę że towaru w takie stojaki naładowane jest z górką...muszą być naprawdę mocne żeby to utrzymać i się nie połamać.

Klarka34

Posty: 6