Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

kto dobrze organizuje wyjazdy integracyjne

kto dobrze organizuje wyjazdy integracyjne

Możecie polecić jakąś sensowną agencję eventową, która zajmuje się organizacją firmowych imprez i będzie w stanie coś ciekawego zaproponować? Chcemy w firmie zrobić akcje promocyjną dla najważniejszych klientów i połączyć to wydarzenie z imprezą dla pracowników. Jak coś w tym zakresie możecie podpowiedzieć to dajcie znać.

Yuri20

Posty: 3

 
Ogólnie jeśli chodzi o takie akcje promocyjne to my dość często coś tam kombinujemy na własną rękę, ale jak ma już wyjść super ekstra to zazwyczaj wybieramy Agencje Power z Warszawy. Przede wszystkim super pracownicy i masa ciekawych pomysłów na imprezy, tym się wyróżniają, organizacja na najwyższym poziomie.

Elektros

Posty: 5

 
Powiem szczerze, że organizacja wyróżniającej się imprezy w tych czasach to trudna sprawa. Osobiście w ogóle nie jestem jakoś w takich tematach aktywny i jak musimy coś organizować w firmie to opieram się na Agencji Power (https://www.agencjapower.pl/pl/). Zawsze jakiś pomysł na dobrą imprezę się pojawi od nich.

wigry00

Posty: 9

 
Podstawa jeśli chodzi o firmowe imprezy to przede wszystkim pomysł a potem przygotowanie takiego scenariusza, który będzie trafiał w gust tych, którzy będą w imprezie uczestniczyć. To w sumie najważniejsze, bo jednak inaczej to będzie jak chodzi o imprezę dla klientów, a inaczej jak w grę wchodzić będzie impreza dla pracowników.

mew soncz7777

Posty: 14

 
Poszukaj może jakieś oferty, która faktycznie pod Twoją firmę będzie skrojona. Wiadomo, że obecnie organizacja imprez różnie wygląda, ale też jak chcesz koniecznie z jakieś agencji skorzystać to musisz mieć pewność, że jakość działania będzie na dobrym poziomie.

MsIp

Posty: 19

 
Jeśli chodzi o Agencje Power z Warszawy to na pewno zasługują na uwagę. Świetnie zorganizowani, dodatkowo z całą masą ciekawych pomysłów jeśli chodzi o organizacje imprez firmowych więc faktycznie można na nich liczyć. Takie mam wrażenie, że pracownicy też cały czas po jakiś szkoleniach, zawsze coś nowego na tapecie jak organizują kolejną imprezę.

Black_Riot

Posty: 5

 
Jeśli będziesz chciał promować swoją firmą to musisz się skupić na tym, co będzie bezpośrednio z Twoją działalnością powiązane. Wtedy będzie można faktycznie dotrzeć do klienta i taka impreza będzie tematycznie z firmą przez kontrahentów wiązana.

nighthaze

Posty: 2