Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Displaye reklamowe

Displaye reklamowe

Chciałbym po prostu przetestować kilka rozwiązań, a wiadomo, że nie chcę przepłacać za masową produkcję.

mikesmith0103

Posty: 3

 
Tak w temacie, często dajecie się złapać na promocyjne artykuły wystawione na stojakach? Ja muszę przyznać, że zdarza mi się być na to złapanym.

Dobruśw90

Posty: 14

 
Zamawiałem w różnych firmach, nie podam jednej konkretnej, ale mogę jedno podpowiedzieć. Zwracajcie uwagę, czy możecie zaprojektować sobie własny stojak, to bardzo przydatna możliwość.

AdiXer92

Posty: 16

 
Ja byłam bardzo zadowolona z firmy oficyna97.pl. Zaprojektowali mi dokładnie taki stojak jak sobie wymarzyłam. Od samego początku projektu próbował zrozumieć o co mi chodzi, jaki chcę stojak i musze przyznać, że dostałam dokładnie to co chciałam. Jestem bardzo zadowolona.

allegrowicz65

Posty: 6

 
Na każdy kto pracuje bądź pracował w handlu doskonale wie o tym, że to właśnie odpowiednia ekspozycja często sprzedaje towar najlepiej. Nie powinno się na tym oszczędzać.

Marioleczka

Posty: 11

 
Kiedyś widziałem taki składany karton w drukarni, ale nie wiem czy tam wszystko można u nich drukować i zamawiać? Trudno powiedzieć.

Hoteowo24h

Posty: 15