Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Standy kartonowe

Standy kartonowe

Cześć wszystkim. U kogo zamawiacie stojaki kartonowe do ekspozycji produktów w sklepach? Kto ma pojęcie o tym jak takie ekspozytory powinny wyglądać i potrafi zadbać o jakość wydruku? Jeśli macie kontakt do kogoś sprawdzonego to będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam.

koko

Posty: 9

 
Stojaki kartonowe są chyba najlepszą opcją jeśli chodzi o ekspozytory..no chyba że ktoś ma punkt jubilerski to wtedy bym raczej brylantów na kartonie klientom nie pokazywał :) Ale w całej masie innych produktów takich stand dobrze się sprawdza.

Prometeusz172

Posty: 24

 
Nie wiem kto fajnie coś takiego wyprodukuje, żeby to było ustawne i jednocześnie estetyczne i praktyczne. Sami szukamy od niedawna producenta takich stojaków to powiem, że jest trochę problem.

kamap92

Posty: 27

 
Kiedyś to bym wiedział kogo polecić do produkcji takich standów, ale teraz już jestem trochę poza – branżą, że tak powiem. Myślę że jakościowo to się na pewno poprawiło, ale nie wiem też czy ceny za takie standy nie poszły w ostatnim czasie do góry.

Joe

Posty: 5

 
Od jakiegoś czasu współpracujemy przy różnych kampaniach reklamowych z marką Oficyna97, oni nam projektują i produkują standy różnego rodzaju. Mają doświadczenie, fajne kreatywne podejście przy samym tworzeniu wzorów i też technicznie robią stojaki które są w stanie rzeczywiście przez długi czas dobrze wyglądać, nie niszczą się po paru tygodniach, nie wyginają itp. Przykładowe ich realizacje są na oficyna97.pl .

pawel253

Posty: 24

 
Mogę podpytać, mój brat pracuje w firmie zajmującej się reklamą więc może będzie lepiej zorientowany w takim asortymencie. Dam znać czy udało mi się coś ustalić. Pozdrawiam.

Klasowe34

Posty: 3