Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Displaye reklamowe

Displaye reklamowe

Pomocy! Jak tanio urządzić mały sklepik z lekkim towarem? Nie mam pieniędzy na zakup drogich mebli, a już w ogóle na zamówienie zabudowy na wymiar. Chodzi mi o jak najniższy koszt.

figo

Posty: 2

 
Najlepiej po prostu na półkach. Mnie zawsze denerwują takie sklepy, w których wszystko jest napchane trudno dostać się do tego asortymentu. Postaraj się jak najmniej rzeczy i niech to wygląda elegancko.

Lupusx

Posty: 13

 
Też mnie to ciekawi. Sama planuję otwarcie takiego małego sklepiku w stylu wszystko po 1, 2 i 3 zł, ale niestety koszty urządzania mnie przerażają. Do tego jeszcze wynajem, a w naszym mieście to jest za mały lokal przynajmniej 1000 zł i więcej. Ech, chyba zostanie to w strefie marzeń...

kliwn45

Posty: 10

 
Co to znaczy niewielki nakład? W jednym przypadku będzie to 10 sztuk, w innym kilkadziesiąt. Każda firma ma jakieś inne minimalne progi zamówień, więc trudno polecić coś tak bez konkretów.

Marioleczka

Posty: 15

 
Jak towar będzie dobry, to nie trzeba w niego reklamować, bo klienci sami przyjdą. A tak naprawdę, to jaki masz rodzaj asortymentu dokładnie?

TomekK

Posty: 3

 
Przekaż do każdego współpracującego sklepu stand reklamowy. Moim zdaniem nie ma lepszego rozwiązania. Jeśli taki stojak jest kolorowy i zwraca uwagę, to nie można przejść obok niego obojętnie i zauważyłam, że w naszych sklepach bardzo wiele osób sięga po rzeczy z tych najbardziej kolorowych standów. Oczywiście standy dostajemy za darmo od producentów, a niektóre produkuje oficyna97.pl.

mirekp2005

Posty: 11

 
Chętnie przyłączę się do dyskusji, a właściwie to poczekam na opinie kogoś, to takie standy zamawiał i może kogoś polecić. Planuję taki zakup od dłuższego czasu, ale jakoś nigdy nie było mi po drodze z żadną okoliczną firmą. Ktoś, coś?

Becik45

Posty: 7