Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

domy na sprzedaż Słupsk, polecicie ?

domy na sprzedaż Słupsk, polecicie ?

Są budowane nowe domy w Słupsku? Nie mogą trafić na nic ciekawego, a wyprowadzam się ze swojego mieszkania.

czesiek555

Posty: 3

 
Każdy ma inne podejście do domów i mieszkań. U mnie jest na tyle dobrze, że mam mieszkanie i dom. Na co dzień mieszkam w mieście w mieszkaniu, a jak przychodzą upały to uciekam poza miasto. To najlepsze rozwiązanie, bo można dostosować się do warunków pogodowych i można żyć jeszcze bardziej komfortowo.

Abyss

Posty: 20

 
Na pewno domy w Słupsku do sprzedania ma ten deweloper http://www.familia.nieruchomosci.pl. Firma rzetelna i kompetentna. Znajomy u nich dom kupował i jest usatysfakcjonowany.

Kitas

Posty: 10

 
Nie chciałbym mieszkać w domu. Koszenie trawy, palenie w piecu. To nie dla mnie. Wolę bloki i mam kłopot rozwiązany. Przychodzę jest ciepło miło i niezwykle przyjemnie. Komfort użytkowania ma dla mnie znaczenie, dlatego mieszkanie nie ma sobie równych.

Grosek45

Posty: 17

 
Jest firma, która oferuje domy na sprzedaż w słupsku bez pośredników. Znajomy kilka miesięcy kupował dom i mówił, że cena jest niska. Dowiemy się, u kogo i dam znać. Byłem w domu i ładnie się prezentuje. Widać, że wszystko solidnie wykonane i nie miał mój znajomy praktycznie żadnych uwag, co do domu.

TomekK 

Posty: 5

 
Mam stary dom z cegły i ma się dobrze. Te nowe mnie nie przekonają. Dla mnie to nie wygląda najlepiej, ale wiem, że teraz tak się buduje. Jeśli miałbym kupować dom to tylko nowy, bo jednak stary to ciągłe remonty i spore ryzyko, a po co mi to?

alus

Posty: 5

 
Budowa domu jest kosztowna, dlatego lepiej zgłosić się do dewelopera w Słupsku, bo tam są super tanie oferty. Mieszkałem daleko od Słupska, ale teraz się tutaj przeprowadziłem i jest super.

Booss23

Posty: 5