Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

kup segmenty piaseczno

kup segmenty piaseczno

Cześć. Planujemy zakup nieruchomości w Piasecznie – najlepiej lokalu w domu w zabudowie szeregowej. Polećcie jakieś dobre biuro nieruchomości.

bartolini

Posty: 8

 
Najlepiej wybierać licencjonowane, doświadczone agencje nieruchomości, sprawdzić ich referencje, opinie o firmie. Ważne też są oczywiście prowizje, bo niektóre biura przewidują ich negocjację, inne mają sztywny cennik.

Iwolf

Posty: 23

 
Niestety nie wszystkie biura nieruchomości będą skuteczne w sprzedaży dużego domu czy bliźniaka. Wiele zależy też od dokładnej lokalizacji takiej nieruchomości. Niestety domy są droższe niż mieszkania, więc wiele osób raczej buduje je od podstaw, a nie kupuje gotowe.

Nilosik

Posty: 32

 
A planujesz kupić czy sprzedać dom? Bo ze sprzedażą raczej nie pójdzie Ci szybko. Czasami, jak przeglądam ogłoszenia to niektóre „wiszą” miesiąca w serwisach ogłoszeniowych, no chyba, że pośrednik rzeczywiście będzie miał ogromny talent do promocji oferty.

TeS

Posty: 23

 
Wydaje mi się, że warto porównać co najmniej kilka ofert różnych biur podróży, sprawdzić ich licencję, czy posiadają polisę OC zawodu itp. W ten sposób mamy szansę na bezpieczną, korzystną transakcję.

Nikusinski23

Posty: 21

 
Fajne oferty domów jednorodzinnych, bliźniaków i segmentów znajdziesz w ofercie Agencji Nieruchomości Bracia Sadurscy. Zajrzyj sobie na stronę piaseczno.sadurscy.pl/dom/sprzeda%C5%BC – to jest baza z ofertami biura. Dużym plusem firmy jest doświadczenie, bo na rynku działa ona już od 1990 roku, więc warto jej zaufać podczas sprzedaży.

Klaudi

Posty: 18

 
Niestety gotowe domy są bardzo drogie więc ich sprzedaż nie jest łatwa. A jak chcemy sprzedać budynek do remontu, to musimy często sporo zejść z pierwotnej ceny.

piehoot

Posty: 18

 
Najlepiej chyba oferty biur nieruchomości wybierać pod kątem prowizji. Fajną opcją jest możliwość ich negocjacji – niektóre firmy przewidują taką możliwość.

TomekK

Posty: 18

 
Sprzedaż domu czy dużego bliźniaka rzeczywiście może być problemem. Mieszkania chyba sprzedają się nieco szybciej. Może to, dlatego że Polacy raczej wolą budować domy niż kupować gotowe.

090913123

Posty: 12

 
Wybierz raczej większe, renomowane biuro nieruchomości. Wydaje mi się, że znana firma jest pewniejsza, ponieważ nie może pozwolić sobie na niedociągnięcia, bo to odbija się na marce. Zatrudniają też większą liczbę agentów nieruchomości, inwestują w ich szkolenia itp.

bruklin187

Posty: 16