Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

nieruchomości komercyjne

nieruchomości komercyjne

Cześć. Korzystał ktoś może z oferty biura nieruchomości specjalizującego się w nieruchomościach komercyjnych i może polecić mi jakąś rzetelną firmę? Chodzi mi o Kraków.

allegrowicz65

Posty: 18

 
Najlepiej wybierać licencjonowane biura nieruchomości. Ważne jest także, żeby firma miała wykupioną polisę OC (należy sprawdzić wysokość transakcji objętych tym ubezpieczeniem).

GGregbard

Posty: 15

 
Wybierz sobie biuro nieruchomości, które działa na rynku lokalnym i specjalizuje się właśnie w nieruchomościach komercyjnych w Krakowie. Takie firmy doskonale znają lokalne realia i nie mają wygórowanych prowizji.

Laleczka

Posty: 19

 
Warto sprawdzić czy w biurze nieruchomości pracują licencjonowani pośrednicy, którzy będą prowadzić całą obsługę naszej transakcji. Ważna jest także wysokość prowizji – fajnie, gdy można ją negocjować.

mirekp2005

Posty: 18

 
Ja Ci polecam oddział Lubomirski Agencji Bracia Sadurscy (a-b-s.pl). Siedziba biura mieści się przy ul. Lubomirskiego 39/1 w Krakowie. Firmę prowadzi licencjonowana kadra kierownicza, klienci mogą negocjować prowizję. Dużym plusem jest także zawodowy fotograf, który zrobi zdjęcia i film do naszej oferty.

Wygodniś22

Posty: 10

 
Najlepiej korzystać wyłącznie z usług licencjonowanych biur nieruchomości. W ten sposób mamy gwarancję, że firma jest w pełni rzetelna.

Marti

Posty: 33

 
Warto przede wszystkim sprawdzić referencje konkretnego biura nieruchomości, opinie różnych klientów o firmie. Wydaje mi się, że jednak renomowane agencje, które już od jakiegoś czasu działają na rynku są o wiele pewniejsze niż mniej znane biura nieruchomości.

Simer45

Posty: 20