Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

deweloper Kraków, polecicie ?

deweloper Kraków, polecicie ?

Zastanawiam się jak wygląda dzisiaj i jak rozwija się rynek pierwotny w Krakowie? Macie jakieś doświadczenia?

reklamos

Posty: 3

 
Trudno określić ile kosztuje mieszkanie w Krakowie, bo na cenę wpływ ma wiele czynników. Im jest większe tym mniej płacimy w przeliczeniu za metr kwadratowy. Tak samo jest z domami. Trzeba określić się z kosztami i wtedy można będzie zaleźć coś odpowiedniego.

Fanatyk

Posty: 9

 
Z mieszkaniami jest tak, iż wszystko zależne, kto gdzie chce zamieszać. Jeżeli kawałek od centrum to wybór jest znaczny, lecz jeśli ktoś chce blisko starego miasta to pozostaje mu rynek wtórny.

Kotr_r9

Posty: 4

 
W Krakowie jest dużo inwestycji. Jeżeli chodzi o wybór nowych mieszkań w Krakowie to jest ich dużo. Oczywiście te doskonalsze lokalizacje rozchodzą się od razu.

Yuri20

Posty: 9

 
Byłem u dewelopera w Krakowie, lecz mieszkań na teraz już nie było. Nie mam niestety czasu czekać, zatem poszukuję dalej. Szkoda, bowiem widziałem te nowe osiedla, które ładnie wyglądają. Są bezpieczne dla dzieci jak i dla dorosłych. Lokalizacje mają inne, zatem można coś dopasować pod swoje wymagania i oczekiwania.

gregcie@

Posty: 18

 
Znaczny wybór pięknych domów z Krakowie jest na stronie https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Kraków&distance=&price_to=. Lubię takie nowomodne domy, wobec tego mnie się to podoba. Znajomi nabyli taki dom.

Bankowy

Posty: 6

 
Zdecydowanie polecam mieszkania z rynku pierwotnego w Krakowie, albowiem wiesz, co kupujesz. Nowe mieszkanie to inwestycja na długie lata, wobec tego nie pożądane byłoby tutaj oszczędzać. Skoro i tak większa część z nas zaciąga kredyt hipoteczny to niech, chociaż będzie to przeznaczone na coś, co jest tych pieniędzy warte. Zastanówcie się nad tym.

grzes3345

Posty: 16