Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

mieszkania na sprzedaż warszawa, gdzie ?

mieszkania na sprzedaż warszawa, gdzie ?

Chce kupić mieszkanie. Gdzie znajduje mieszkania na sprzedaż Warszawie? Mam kilka upatrzonych dzielnic.

jajcarek

Posty: 1

 
Też mnie interesuje dodawanie ogłoszeń nieruchomości za darmo, bo do tej pory jakoś nie miałem szczęścia. Dodawałem, ale odzewu ze strony klientów nie było.

masazzer4

Posty: 19

 
Dawniej było prościej, bo można było na słupie wykonać ogłoszenie i już mieszkania nie było. Dzisiaj trzeba się bawić w opisy i nie wiadomo, co jeszcze. Czasy się zmieniają i trzeba się niestety dostosować.

jonek91

Posty: 14

 
Rynek nieruchomości na razie stoi także z zakupem mieszkania czy domu nie ma żadnych kłopotów. Na razie czekam aż troszkę ceny spadną i na pewno sam przejrzę oferty gdzie znajdę mieszkanie na sprzedaż w Warszawie. To dla mnie będzie inwestycja, wobec tego cena ma znaczenie i będę szukał czegoś należytego.

nanoTECH

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o pałace i zamki na sprzedaż to widziałem je tutaj https://houser.pl. Nie ma ich dużo, bo kilka sztuk, ale to specyficzny rodzaj nieruchomości, dlatego w setkach się nie będą pojawiać w sprzedaży.

Wygodniś22

Posty: 16

 
Portali z bezpłatnymi ofertami nieruchomości jest od groma. Bez problemów można coś znaleźć. Z tym, iż lepiej szukać takiego, który jest odwiedzany niesłychanie w wielu przypadkach.

monia

Posty: 6