Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Sonique koncerty

Sonique koncerty

Witam, szukam informacji czy Sonique wystąpi również u nas i poprowadzi koncert, na który od dawna mam ochotę pójść. A wy?

krugerPL

Posty: 12

 
Dla mnie to po prostu jest kobieta, której nie ma równych. To, co potrafi zrobić na koncercie Sonique ze swoją publicznością to po prostu szok. Nie widziałam lepszych koncertów od tych, które oferuje nam ta właśnie piosenkarka i didżejka w jednym. Ciekawe czy palnuje koncert u nas. Fani czekają, więc zawsze jest możliwość.

Radziu

Posty: 19

 
Nic nie wiem na temat koncertu Sonique w Polsce. Jak coś będziecie wiedzieli, to szybko napiszcie. Będę wracała na forum z nadzieją. Pozdrawiam serdecznie.

amazonn6

Posty: 18

 
O Sonique można by pisać i pisać. Co zrobiła, ile odjechanych koncertów dała swoim kochanym fanom itd., itd. Szkoda, iż nic nie słychać o tym, iż planuje przyjazd do Polski.

VHSSS

Posty: 9

 
A ja byłam na koncercie Sonique. Oj było to kilka lat wstecz. Tych wrażeń nigdy nie zapomnę. To była najlepsza zabawa, na której mogłem się kiedykolwiek odszukać. Okazji do następonej też nie widzę, ani nie słyszałem, natomiast pożądane byłoby czekać na taki talent.

Hoteowo24h

Posty: 19

 
Zakochany jestem w tym co na koncertach robi Sonique. Dawno jej nie oglądałem, ostatnio trafiłem na stronkę w necie i oniemiałem z wrażenia. Tak, jest najlepsza i poza tym piękna kobieta. Na takie imprezy to można chodzić.

iDuri

Posty: 28

 
Na tej stronie można śledzić koncerty Sonique http://www.sonique.pl. Też bardzo podoba mi się jej działalność muzyczna, najbardziej kręcę mnie oczywiście koncerty. Chyba nie wybiera się na razie do nas:(

QQrydza

Posty: 24

 
Wszyscy zachwycają się koncertami Sonique. To nie byle jaka artystka. Zrobiła bardzo dużo dobrego. Można powiedzieć, że jest prekursorem sceny klubowej. Za dużo ma miejsc, w których koncertuje, żeby można ją mieć częściej w Polsce.

Alaneq

Posty: 12

 
Nic nie wiem na temat koncertu Sonique w Polsce. Jak coś będziecie wiedzieli, to prędko napiszcie. Będę wracała na forum z nadzieją. Pozdrawiam serdecznie.

Ukilo00

Posty: 14

 
Jak będzie koncert Sonique w Polsce, to będzie z pewnością o nim niezmiernie głośno i nikt nie przegapi. No chyba, że nie pozyskanie biletów. Ta didżejka jest niesamowita, a najważniejsze jest to, że ciągle tworzy coś nowego i za to należy jej się szacunek. Na świecie nie ma chyba miejsca, w którym nie chciano by jej zobaczyć i posłuchać.

Klarka34

Posty: 14