Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Fajne piosenki disco polo

Fajne piosenki disco polo

Jaka obecnie muzyka na wesela będzie dobrą opcją? Macie jakieś ciekawe fajne utwory disco polo, po które warto będzie sięgnąć, tak by wszyscy goście się rzeczywiście dobrze bawili. Jeśli tak to dajcie tutaj jakieś propozycje.

Phylu

Posty: 2

 
Co do nowych utworów to jest ich ta wiele obecnie, że trudno za tym wszystkim będzie nadążyć, ale jak obserwujesz YT to powinieneś trafić na zyskujące na popularności piosenki.

Uleczek4

Posty: 14

 
Sporo nowych utworów pojawia się na YouTube więc jak tam po hasłach związanych z disco polo na pewno coś znajdziesz, tak żę wszyscy będą się dobrze bawić.

Tomcio

Posty: 9

 
Szukaj sobie w sieci nowych utworów, klej playlistę i bez dja będziesz miał świetną zabawę. Tylko potrzebny niezły sprzęt.

Eryczek3

Posty: 28

 
Zerknij sobie do muzycznych propozycji jakie ma Adam Krajewski. Gra swoją muzykę, między innymi świetny utwór Be happy https://www.youtube.com/watch?v=F4Ertdc3c1o. Z tego co wiem na imprezach wszyscy przy tym dobrze się bawią.

Lupusx

Posty: 8

 
Faktycznie to chyba najlepsza opcja szukać w sieci nowych popularnych utworów obserwując trendy wśród użytkowników.

dagaaa5

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o disco polo to świeże utwory w sieci regularnie się pojawiają. Wystarczy poszukać na pewno coś się wybierze i będzie dobra zabawa.

Nan3k

Posty: 17

 
Muzyka łączy pokolenia jak to mówią i faktycznie trochę tak jest z disco polo i nowymi utworami jakie się pojawiają a jest tego rzeczywiście całkiem sporo.

danka33

Posty: 10

 
Właśnie najlepiej muzyki poszukać sobie w sieci, tam propozycji będzie najwięcej bo wykonawcy, którzy chcą zaistnieć zaczynają promocje właśnie od internetu.

johncena67

Posty: 10