Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gwiazdy zagraniczne

Gwiazdy zagraniczne

Szukam możliwości zorganizowania koncertu jakiejś gwiazdy zagranicznej w swoim pubie. Od czego zacząć. Gdzie pytać?

wincenty_21

Posty: 5

 
Miałem okazję uczestniczyć w organizacji imprez typu koncerty. Ciężka praca, ale satysfakcja jest i to się liczy najbardziej. Najfajniejsze w tym wszystkim jest to, iż publiczności się podoba i widzisz, iż dobrze się bawi, nagradzając brawami.

dersu4

Posty: 13

 
Też mam pozytywną opinię na temat tej agencji koncertowej, bo ostatnio byłam na koncercie przez nich organizowanym i bawiłam się ekstra. Dawno nie byłam na tak dobrej imprezie. Ale to profesjonaliści.

sthEn

Posty: 18

 
W to lato ma być kilka fajnych koncertów artystów zagranicznych. Ostatnio trochę szukałem takich imprez i trafiłem na ekstra stronkę. Cieszy mnie fakt, że lato w mieście wcale nie musi być takie nudne. Zapowiada się, że i w moim będzie parę fajnych okazji do zabawy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Pacothelllucia

Posty: 15

 
Na tej stronie http://www.solarismusic.pl można zobaczyć jakie w najbliższym czasie odbędą się w Polsce koncerty, organizacją zajmuje się profesjonalny impresariat muzyczny także imprezy przez nich organizowane zawsze były bardzo ok.

Pendrzeec

Posty: 14

 
Zastanawiałam się właśnie które będą koncerty gwiazd zagranicznych w tym roku u nas w Polsce. Trafiłam na tę stronkę i już mam kilka planów. Wejdźcie sami może i Wasz idol przyjeżdża do nas. Kiedyś byłam na koncercie organizowanym poprzez tą agencję i było na medal, z pewnością i teraz tak będzie.

Kitas

Posty: 16

 
Ach te koncerty, kiedyś się na nie chodziło, o ich organizacji nie mówiło się tyle co teraz. Kiedyś w ogóle to były inne czasy. Taka agencja koncertowa musi teraz konkretnie zadbać o to, żeby publiczność się zjawiła, kiedyś koncerty były rzadkością i szło się na każdy bez różnicy kto grał i kto je organizował.

Miluśkooo2

Posty: 18

 
A nie mówiłam, że nasz kraj kochają gwiazdy zagraniczne. Polska publiczność jest skora do gościnności, to dobrze. Chociaż to niech z nas wypływa.

jurecekk5

Posty: 18

 
Kilka razy miałam okazję być na doskonale zorganizowanych koncertach artystów zagranicznych. Było po prostu ekstra. Koszt biletów wcale nie był wygórowany, zatem tym bardziej miło wspominam ten dzień. Wszyscy bawili się doskonale. Ukłon w stronę organizatorów.

chchiyan

Posty: 20

 
No właśnie. Przeżycie jest nie do opisania. Tłumy publiczności na koncertach artystów zagranicznych, ten specyficzny klimat, to mi się podoba. W tym roku trzeba czegoś poszukać, bowiem akurat nie jestem w temacie, kto nas odwiedzi. Tak czy w przeciwnym razie życzę udanej jakiejkolwiek zabawy i niezapomnianych wspomnień.

dominikaa

Posty: 22