Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Alphaville koncerty

Alphaville koncerty

Cieszę się, że Alphaville udziela się dalej i daje koncerty. Kiedyś lubiłam słuchać ich muzyki. Wiecie może, czy ma być teraz jakiś ich koncert?

jose_bastiano

Posty: 7

 
Dokładnie tak jest. Frontman działa już w pojedynkę bez Bernarda Lloyda, ale świetnie mu to wychodzi, a koncerty Alphaville są świetne. Można obejrzeć je sobie w necie i samemu ocenić dokładnie. Dla mnie to był kiedyś idol.

jordanos

Posty: 10

 
Alphaville był w Polsce wiele razy. Osobiście bardzo cenię sobie ich dorobek. Od 2000 któregoś roku dwaj panowie nie są już razem, ale mnie zespół nadal się podoba. Stare dobre wyciskacze łez wciąż na mnie działają. Bardzo się cieszę, że koncertują nadal i przyjeżdżają również do nas. Cieplutko pozdrawiam wiernych fanów.

zeroo13

Posty: 27

 
Dokładnie tak jest. Frontman działa już w pojedynkę bez Bernarda Lloyda, lecz cudownie mu to wychodzi, a koncerty Alphaville są wyśmienite. Można obejrzeć je sobie w necie i samemu ocenić dokładnie. Dla mnie to był kiedyś idol.

piehoot

Posty: 29

 
Mój kochany idol Marian Gold wciąż dla nas śpiewa, niezwykle się z tego weselę i śledzę wszystkie informacje o nim, co teraz robi. Jak będzie koncert Alphaville na andrzejki w listopadzie to pojadę. Słyszałam, iż ma być. Pozdrawiam wszystkich rockowo. Trzymajmy się nadal razem.

Notariusss

Posty: 17

 
Na tej stronie są najświeższe informacje o Alphaville http://www.alphaville.com.pl Koncert będzie w tym roku dwa razy, można już kupić bilety.

Pozdrowionka.

Sis45

Posty: 26

 
Alphaville był w Polsce wiele razy. Osobiście niesłychanie cenię sobie ich dorobek. Od 2000 któregoś roku dwaj panowie nie są już razem, ale mnie zespół nadal się podoba. Stare porządne wyciskacze łez wciąż na mnie działają. Bardzo się raduję, iż koncertują nadal i przyjeżdżają również do nas. Cieplutko pozdrawiam wiernych fanów.

Ginero9

Posty: 18

 
Pamiętam stare dobre Alphaville i ich koncerty, jakie oglądałam w tv. Kocham ten zespół. Mam z nimi sporo fajnych wspomnień. Teraz też ma być u nas, niemniej jednak nie uda mi się chyba jechać na koncert.

labuh

Posty: 18

 
Taki rock romantic jak grają Alphaville niezmiernie mi się podobał i wciąż podoba. Kiedyś grało się w przeciwnym wypadku i było dużo lepiej na koncertach, wobec tego jadę na koncert w czerwcu Ten zespół to moja młodość.

chchiyan

Posty: 24

 
Takiego rocka jak grają Alphaville już nie ma. Pożądane byłoby więc go kultywować i kochać tak jak robiło się to uprzednio. Inni się śmieją, natomiast nie mają z czego. Ja jadę na ich koncert w czerwcu.

rolniki

Posty: 46